Cloud PRO

Udostępniaj dokumenty swojemu zespołowi za pomocą Nextcloud

logo nextcloud

Archiwizuj dokumenty i pracuj z całym zespołem

Udostępnianie plików, dokumentów i folderów jest codziennym zadaniem każdego zespołu. Rozwiązanie Private Cloud pozwala przechowywać i udostępniać poufne pliki w dowolnym momencie i z dowolnego urządzenia, zapewniając pełne bezpieczeństwo Twoim prywatnym danym.

Połączenie rozwiązania open source Nextcloud z naszymi serwerami Cloud pozwala na skonfigurowanie przechowywalni plików dla swojego zespołu, zachowując pełną skalowalność przestrzeni i maksymalne bezpieczeństwo danych. W przypadku zarządzanie plikami, Nextcloud pozwala na regulację uprawnień dostępowych do poszczególnych plików, które możesz zmieniać w dowolnym momencie.

Możliwe jest również dodanie wielu funkcji usprawniającej współpracę i udostępnianie, co może zwiększyć produktywność całego zespołu.

Niektóre zalety

BEZPIECZNE, SYNCHRONIZOWANE DANE

Dla zapewnienia maksymalnej prywatności i bezpieczeństwa, dane wgrywane na Nextcloud są szyfrowane w czasie transferu i mogą być zsynchronizowane na wszystkich urządzeniach, bez względu na wykorzystywany system operacyjny.

PRZESTRZEŃ, KTÓREJ POTRZEBUJESZ

W odróżnieniu od innych darmowych usług przechowywania danych, rozwiązanie Cloud stworzone z Nextcloud potencjalnie nie posiada limitów. Możesz wykorzystać pełną dostępną przestrzeń, oraz zwiększyć ją jeśli zajdzie taka potrzeba.

DEDYKOWANY SZABLON

Dostępny jest dedykowany szablon Nextcloud: wybierz go w czasie konfiguracji serwera Cloud, a Nextcloud będzie od razu zainstalowany na Twoim serwerze.

DANE NA TELEFONIE

Zainstaluj klienta na telefonie, co ułatwi dostęp do plików. Wgrywaj zdjęcia oraz wideo i udostępniaj je innym osobom.

 

JAK ROZPOCZĄĆ UDOSTĘPNIANIE PLIKÓW ZESPOŁOWI

WYBIERZ DEDYKOWANY SZABLON NEXTCLOUD

Możesz znaleźć szablon poprzez wpisanie „Nextcloud” w oknie wyszukiwania, które jest widoczne w czasie konfiguracji serwera Cloud.

ARCHIWIZUJ PLIKI, TWÓRZ FOLDERY LUB NOWE DOKUMENTY

Po skonfigurowaniu Nextcloud możesz rozpocząć przechowywanie plików i tworzenie folderów.

UDOSTĘPNIAJ PLIKI WSPÓŁPRACOWNIKOM

Wybierz które foldery chcesz udostępnić swojemu zespołowi, wgrywaj pliki w czasie rzeczywistym, gdziekolwiek jesteś. Możesz zmienić opcje udostępniania w dowolnym momencie.

ZAINSTALUJ KLIENTA NEXTCLOUD NA SWOIM KOMPUTERZE

Dzięki zainstalowaniu klienta na komputerze (PC lub macOS), możesz synchronizować foldery pomiędzy komputerem i serwerem.

 

DOWIEDZ SIĘ JAK STWORZYĆ WŁASNY SYSTEM PRZECHOWYWANIA PLIKÓW W CHMURZE Z NEXTCLOUD

Jeśli już posiadasz serwer Cloud i chcesz własnoręcznie zainstalować Nextcloud, zapoznaj się z naszym poradnikiem na temat konfiguracji systemu przechowywania plików.

Przejdź do poradnika

DLACZEGO WYBRAĆ NEXTCLOUD?

Nextcloud jest rozwiązaniem open source do przechowywania plików w chmurze, które pozwala na synchronizację i udostępnianie różnych typów plików. Główną różnicą w porównaniu z innymi usługami Cloud jest możliwość zainstalowania Nextcloud na własnym serwerze Cloud, co oznacza pełną kontrolę nad danymi. Nextcloud umożliwia nawet transfer dużych plików, gdyż w każdym momencie możesz sprawdzić dostępną przestrzeń, oraz zwiększyć ją jeśli zajdzie taka potrzeba.

TWOJE PLIKI SĄ ZAWSZE DOSTĘPNE DLA CIEBIE I TWOJEGO ZESPOŁU

Nextcloud pozwala na zainstalowanie klientów na urządzeniach mobilnych Android i iOS. W przypadku PC/MacOS pliki mogą być synchronizowane i udostępniane za pomocą szyfrowanego połączenia, poprzez prosty i nowoczesny interfejs. Gdziekolwiek jesteś, możesz zapisać plik, prezentację, którą musisz wysłać współpracownikowi, lub każdego rodzaju inny plik.

KONFIGURACJA SERWERA CLOUD

KONFIGURACJA SERWERA CLOUD PRO

Gwarantowane skalowalne zasoby, nieograniczony ruch sieciowy, urządzenia sieci wirtualnej. Technologia VMware i redundantny dysk SAN SSD.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYBIERZ SWÓJ CLOUD VPS

Wybierz z wielu pre-konfigurowanych rozmiarów, wykorzystujących wiele funkcji, technologię VMware i dysk SSD.

 

SPRAWDŹ PLANY