Prekonfigurowane Systemy Operacyjne oraz Szablony

Podczas tworzenia Serwera Cloud, możliwy jest wybór spośród prekonfigurowanych Szablonów oraz Systemów Operacyjnych, i można uzyskać gotowy do użycia Serwer Cloud w kilka minut. Szablony w ofercie są ciągle zmieniane na podstawie cech każdego hypervisora, Aruba stale stara się oferować najszerszy zakres wyboru i kompatybilności.Możesz obliczyć koszt danej konfiguracji za pomocą kalkulatora online.
 

Aruba oferuje wybór zainstalowanych Systemów Operacyjnych (w podstawowy sposób) oraz szablony do “zadań specjalnych” z preinstalowanym i prekonfigurowanym oprogramowaniem za darmo. Więcej informacji na temat oprogramowania i konfiguracji można znaleźć w naszej Bazie wiedzy.

 
VMware*  Cloud Server Pro Cloud Server Smart
(*) Przypominamy, że szablony FreeNAS 8.0.1 64bit, pfSense 2.0 64bit, Openfiler 2.99 64bit oraz Endian Firewall Community 2.5 nie są dostępne dla serwera Cloud Smart

Nasze Serwery Cloud z szablonem Windows dostarczane są z licencją Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition lub Windows Server 2016 - 2019 R2 Datacenter Edition.

Licencja nie zwiększa kosztów serwera Cloud.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy odwiedzić naszą Bazę wiedzy.

 

Prosty Hosting? Panel Plesk wliczony w cenę Serwera Cloud Pro!

Poprzez usługi Cloud jest możliwe zakupienie i zarządzanie licencjami Plesk w celu natychmiastowego użytkowania Twojego Serwera Cloud dla usług hostingowych.

Możesz kupić licencje Plesk, a także wybrać rodzaj oraz liczbę preferowanych przez Ciebie dodatków. Licencje posiadają koszt miesięcznego ich użytkowania, zależny od liczby zarządzanych domen.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy odwiedzić naszą Bazę wiedzy.

 

Niestandardowe Szablony Cloud Server Pro

A jeśli nie jesteś zadowolony z Szablonów oraz Systemów Operacyjnych które oferujemy... Na Twoim Serwerze Cloud Pro możesz importować całe Wirtualne Maszyny z Twojej lokalnej infrastruktury, z Internetu oraz od innych operatorów Cloud Computing, łatwo i automatycznie.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy odwiedzić naszą Bazę wiedzy.

Tworzenie Serwera Cloud Pro z niestandardowym szablonem jest łatwe i szybkie!


Znajdź lub utwórz
Twój Serwer
Cloud

Importuj na
Twój FTP

Utwórz Serwer
Cloud Pro używając
zaimportowanego dysku
jako podstawowego

Udało się!
Twój serwer jest
teraz w chmurze
!

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na każdy produkt Cloud