Cloud PRO

Stwórz swój system wideo konfenrecji z Jitsi Meet

logo nextcloud

Tworzenie własnego systemu wideo konferencji z Jitsi Meet

Na rynku istnieje wiele rozwiązań do przeprowadzania wideo konferencji, zaczynając od najprostszych, a kończąc na najbardziej zaawansowanych. Niektóre są darmowe, a inne natomiast są płatne.

Jitsi Meet jest aplikacją open source, która pozwala na utworzenie bezpiecznych wideo konferencji całkowicie za darmo.

W celu stworzenia własnego systemu konferencji i dopasowania zasobów przeznaczonych na ten cel, możesz zainstalować rozwiązanie Jitsi Meet na naszych serwerach Cloud.

Klienty dostępne na każde urządzenie oraz dowolny system operacyjny pozwalają na organizowanie spotkań online bez limitu uczestników, co znacząco ułatwia pracę zdalną.

Niektóre zalety

BEZPIECZEŃSTWO

Wsparcie szyfrowanego połączenia HTTPS.

SYSTEM NA WŁASNOŚĆ

Instalacja Jitsi Meet na serwerze Cloud oznacza posiadanie własnego, dedykowanego systemu wideo konferencji.

DEDYKOWANY SZABLON

Wybierz dedykowany, pre-instalowany szablon Jitsi Meet w czasie konfiguracji serwera Cloud.

ZAWSZE DOSTĘPNY

Jitsi Meet może zostać również zainstalowany na urządzeniach mobilnych (Android i iOS), więc możesz z niego korzystać gdziekolwiek jesteś.

 

JAK ZACZĄĆ

WYBIERZ DEDYKOWANY SZABLON JITSI MEET

W czasie konfiguracji własnego serwera Cloud, wprowadź „Jitsi” w polu wyszukiwania w celu znalezienia dedykowanego szablonu.

ZALOGUJ SIĘ NA JITSI MEET VIDEO

W przeglądarce przejdź na stronę skonfigurowaną w czasie instalacji (np. „jitsimeet.mydomain.com”) i zaloguj się na Jitsi Meet Video. Rozpocznij tworzenie własnej wideo konferencji.

USTAW NOWĄ WIDEO KONFERENCJĘ I ZAPROŚ POZOSTAŁYCH UCZESTNIKÓW

Udostępnij adres URL swojego następnego spotkania - nie istnieje limit uczestników. W czasie wideo konferencji będziesz mógł udostępnić swój ekran lub widok poszczególnych aplikacji.

DOWIEDZ SIĘ JAK ZAINSTALOWAĆ JITSI MEET NA WŁASNYM SERWERZE CLOUD

Jeśli już posiadasz serwer Cloud i chcesz własnoręcznie zainstalować Jitsi Meet, stworzyliśmy poradnik, który krop po kroku przedstawia proces tworzenia własnego systemu wideo konferencji z Jitsi Meet.

Przejdź do poradnika

DLACZEGO WYBRAĆ JITSI MEET?

Jest to prosty, bezpieczny, skalowalny system wideo konferencji. Aplikacja open source jest idealna do pracy zdalnej z własnym zespołem. Nie ma limitu uczestników, którzy mogą dołączyć. Połączenie jest bezpieczne i zaszyfrowane za pomocą HTTPS. Po zainstalowaniu Jitsi Meet na własnym serwerze Cloud nie doświadczysz opóźnień ładowania lub problemów z przeciążeniem na serwerze w czasie wideo konferencji. Od Ciebie zależy ile mocy przeznaczysz na swój system wideo konferencji. Będziesz mógł organizować profesjonalne spotkania bez limitu uczestników i osiągnąć najlepsze rezultaty dzięki opcji współdzielenia ekranu.

ZORGANIZUJ SPOTKANIE GDZIEKOLWIEK JESTEŚ

Zainstaluj klienta Jitsi Meet na dowolnym urządzeniu i systemie operacyjnym w celu organizowania audio i wideo spotkań z dowolnego miejsca. Bierz udział w darmowych spotkaniach audio i wideo w dowolnym czasie.

KONFIGURACJA SERWERA CLOUD

KONFIGURACJA SERWERA CLOUD PRO

Gwarantowane skalowalne zasoby, nieograniczony ruch sieciowy, urządzenia sieci wirtualnej. Technologia VMware i redundantny dysk SAN SSD.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYBIERZ SWÓJ CLOUD VPS


Wybierz z wielu pre-konfigurowanych rozmiarów, wykorzystujących wiele funkcji, technologię VMware i dysk SSD.
 

SPRAWDŹ PLANY