Firma

Wydarzenia i konferencje

Przyjdź i spotkaj się z nami na najbliższej konferencji. Porozmawiamy o naszych usługach Cloud i pomożemy Ci wybrać odpowiednią dla Twoich potrzeb.

Komunikaty prasowe

Czytaj i ściągaj najnowsze komunikaty prasowe na temat naszej marki i rozwiązań. Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami.

Grupa Aruba uruchomi Global Cloud Data Center – największe centrum danych we Włoszech

2017-06-06

Na północy Włoch, niedaleko Mediolanu, grupa Aruba finalizuje budowę swojego trzeciego centrum danych na Półwyspie Apenińskim i siódmego w ramach europejskiej sieci. Obecnie operator przyjmuje rezerwacje miejsc w nowym obiekcie o powierzchni 200 000 m2. Jest on wyposażony w najnowsze technologie, posiada certyfikat Rating 4 według ANSI/TIA 942-A, spełnia najwyższe standardy ekologiczne i ma stać się jednym z wiodących ośrodków chmurowych (Cloud hub).

pobierz

Aruba Cloud prezentuje We START you UP na SMAU w Berlinie

2017-05-30

Po premierze we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Polsce program wspierania startupów zadebiutuje w Niemczech podczas międzynarodowej edycji targów technologii cyfrowych SMAU

Download

Aruba Cloud integruje rozwiązanie Veeam do zapewniania stałej dostępności ze swoją usługą Cloud Bare Metal Backup

2017-03-21

Usługa skierowana do użytkowników chmury prywatnej umożliwia tworzenie kopii zapasowych aplikacji i maszyn wirtualnych z wykorzystaniem prostego, intuicyjnego panelu sterowania.

pobierz

Aruba Cloud przedstawia We START you UP, międzynarodowy program dla startupów wykorzystujących usługi w chmurze

2017-03-17

Oferowany przez Aruba Cloud nowy program wsparcia i szkoleń potrwa trzy lata i ma pomóc nowym firmom w rozwoju działalności. Jego głównym elementem jest przekazanie startupowi doładowania konta na platformie Aruba Cloud na kwotę nawet do 200 tysięcy złotych, do spożytkowania na usługi w chmurze.

pobierz

Aruba, wraz z Dostawcami Usług Infrastruktury Cloud w Europie, zadeklarowała spełnienie warunków Kodeksu Postępowania CISPE w dziedzinie ochrony danych

2017-02-14

Wszystkie usługi cloud od Aruba, włączając Private Cloud, Public Cloud, Cloud Backup oraz Cloud Object Storage, spełniają warunki Kodu i gwarantują certyfikowaną ochronę oraz przejrzystość zasad dla użytkowników.

pobierz

Koalicja dostawców infrastruktury chmurowej CISPE wprowadza kodeks postępowania w dziedzinie ochrony danych

2016-09-27

Bruksela, 27 września 2016 r. – Dostawcy usług infrastruktury chmurowej w Europie (Cloud Infrastructure Services Providers in Europe, CISPE), nowo utworzona koalicja ponad 20 dostawców usług chmurowych działających na terenie Europy, ogłosiła wprowadzenie pierwszego w historii kodeksu postępowania w dziedzinie ochrony danych. Zgodnie z tym dokumentem dostawcy usług infrastruktury chmurowej zobowiązani są do oferowania swoim klientom możliwości przetwarzania i magazynowania danych wyłącznie w obrębie terytorium Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Firma Aruba S.p.A. – właściciel marki Aruba Cloud – jest jednym z inicjatorów utworzenia tego kodeksu.

pobierz

.Cloud rośnie w siłę – ponad 50 tysięcy zarejestrowanych domen w niespełna trzy miesiące

2016-06-01

Arezzo, Włochy, 31 maja 2016 r. – Spółka Aruba S.p.A. (właściciel marki Aruba Cloud, www.arubacloud.com), wiodący w Europie dostawca usług hostingowych, poczty elektronicznej, certyfikowanej poczty elektronicznej i usług rejestracji domen, poinformowała o szybkim wzroście popularności nowej domeny „.cloud”1. W ciągu trzech miesięcy od udostępnienia tej domeny, na całym świecie dokonano ponad 50 tys. rejestracji. W gronie przeszło 130 państw, Polska znalazła się na trzynastym miejscu pod względem liczby wniosków o rejestrację adresu .cloud (1,2 proc. wszystkich zgłoszeń).

pobierz

Aruba i Acronis z innowacyjną usługą Cloud Bare Metal Backup

2015-11-02

Nowa usługa dedykowana użytkownikom Private Cloud, pozwala na bezpieczne tworzenie kopii
zapasowych vApps oraz VMS w technologii Acronis przy pomocy prostego i intuicyjnego panelu sterowania

pobierz

Galeria fotograficzna

Poznaj świat Aruby poprzez zdjęcia.

Nowe datacenter Aruby we Włoszech


Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 8 zł do wykorzystania na każdy produkt Cloud