VMware vCloud Director

Infrastruktura wirtualizacyjna Private Cloud opiera się na VMware vCloud Director i VMware vSphere. VMware vCloud Director jest natywnie zintegrowany z systemem wirtualizacji sieci VMware NSX.

Tworzenie i zarządzanie Private Cloud zawiera się w kilku prostych krokach:

 1. Wybierz zasoby dla Private Cloud
 2. Stwórz swoją infrastrukturę z VMware vCloud Director
 3. Zarządzaj swoją infrastrukturą używając VMware vCloud Director

Tak jak proste i szybkie jest zaopatrzenie i zarządzanie Twoją infrastrukturą Private Cloud z VMware vCloud Director, tak szybko i prosto możesz dostosować i zaadoptować swoją infrastrukturę do szybkości Twojego biznesu.

Z VMware vCloud Director możesz zarządzać infrastrukturą Private Cloud w kilka minut tak jakby to było Twoje osobiste wirtualne data center:

 •  VMware vCloud Director dostarcza administratorowi zestaw narzędzi do zarządzania i rozdzielania zasobów obliczeniowych, sieciowych i storage. VMware vCloud Director stosuje wszystkie zasady łączenia, abstrakcji i automatyzacji pozwalając na pełne zarządzanie zasobami Private Cloud bez obaw o zarządzanie stroną sprzętową usługi.
 •  VMware vCloud Director zwiększa wydajność poprzez dopasowanie pojedynczego zasobu do każdego serwera wirtualnego, optymalizując koszt infrastruktury IT, nigdy więcej za dużych maszyn.
 •  Z VMware vCloud Director tworzenie, konfigurowanie i zarządzanie systemem load balancer jest łatwiejsze i szybsze.
 •  VMware vCloud Director oferuje dużo prekonfigurowanych szablonów a także pozwala na tworzenie swoich własnych szablonów dla tylu wirtualnych maszyn ile potrzebujesz. Pozwala to na ujednolicenie zasobów oraz uproszczenie konserwacji.
 •  Możesz robić snapshot-y swoich wirtualnych maszyn, zapisywać je by później cofać dowolne zmiany bez potrzeby ich odtwarzania.
 •  Z VMware vCloud Director możesz tworzyć i zarządzać dedykowanymi sieciami VLAN. Masz możliwość zarządzania wielopoziomowymi sieciami, dla przykładu DMZ.
 •  VMware vCloud Director oferuje maksymalną ochroną Twojego Private Cloud poprzez firewall, NAT i DHCP.
 •  VMware vCloud Director pozwala na tworzenie DCE (Data Center Extension) z VMware, z którym Twój Private Cloud będzie się stykał z inną prywatną lub publiczną infrastrukturą. Dla DCE możliwe są zarówno rozciągnięte jak i nierozciągnięte konfiguracje.
 •  VMware vCloud Director pozwala Ci na zarządzanie całą infrastrukturą i wszystkimi wirtualnymi maszynami poprzez jedno bezpieczne narzędzie.
 •  Możesz uzyskać dostęp dla jednego lub wielu użytkowników poprzez przyjazny portal web. Istnieje także możliwość łączenia użytkowników w grupy i przypisanie ich do jednego typu polityki, przypisanie im specyficznych wirtualnych zasobów lub każdy z nich będzie miał niezależne uwierzytelnianie LDAP. Każdy użytkownik może mieć różne progi wykorzystania zasobów wirtualnych.

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 8 zł do wykorzystania na każdy produkt Cloud