Charakterystyka - Cloud Backup

Usługa Cloud Backup pozwala na automatyczne tworzenie i konfigurowanie kopii zapasowych (backupów). Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zarządzać i zabezpieczać swoje kopie zapasowe zgodnie z polityką odzyskiwania danych po awarii.

Planowanie

Kopie zapasowe mogą być wykonywane według harmonogramu np.: co godzinę, dzień, tydzień, miesiąc lub w określonym czasie. Są one zapisywane i przechowywane w naszych centrach danych. Dostęp do nich jest możliwy tylko za pomocą chronionego konta Aruba Cloud.

Przyjazny użytkownikowi

Z usługą Cloud Backup tworzenie, zarządzanie i odtwarzanie kopii zapasowych jest bardzo proste: wszystkie operacje oraz konfiguracje są zarządzane przez jeden graficzny interfejs użytkownika (Panel Kontrolny).

Wszechstronny

Backup może być stworzony oraz zarządzany dla serwerów Cloud oraz serwerów fizycznych, niezależnie od tego czy są one hostowane w data center Aruba, przez innego dostawcę lub we własnym biurze.

Spełnia wszystkie wymagania

Dzięki dwóm planom backup oraz rozwiązaniu pay-per-use, usługa Cloud Backup, oferowana przez Aruba Cloud, jest dostosowana do wymagań każdego klienta.

Systemy deduplikacji i kompresji pozwalają zaoszczędzić na wykorzystaniu przepustowości oraz obciążeniu sieci. Po wykonaniu pierwszego backupu kolejne są przyrostowe, co oznacza, że zmieniane są jedynie rekordy i nowe dane. Znacząco zmniejsza to wymagania przestrzeni dyskowej (czyli również koszt) nawet w przypadku wielu kopii.

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na każdy produkt Cloud