On zawsze ląduje na czterech
łapach, a Ty?

Chroń swoje dane z aruba cloud backup

Cechy Cloud Backup

Usługa Cloud Backup pozwala na automatyczne tworzenie i konfigurowanie kopii zapasowych (backup'ów). Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zarządzać i zabezpieczać swoje kopie zapasowe zgodnie z polityką odzyskiwania danych po awarii.
Kopie zapasowe mogą być wykonywane według harmonogramu np.: co godzinę, dzień, tydzień, miesiąc lub w określonym czasie. Są one zapisywane i przechowywane w naszych centrach danych. Dostęp do nich jest możliwy tylko za pomocą chronionego konta Aruba Cloud.

 Prostota

Z usługą Cloud Backup tworzenie, zarządzanie i odtwarzanie kopii zapasowych jest bardzo proste, wszystkie operacje i konfiguracje mogą być zarządzane z jednego panelu (Panel Kontrolny Backup).

 Automatyczność

Możesz określić jakie dane mają być w kopii zapasowej i kiedy ma być wykonywana. Kopia zapasowa może obejmować cały serwer Cloud, serwer fizyczny lub tylko wybrane katalogi i pliki.

 Bezpieczeństwo

Usługa Cloud Backup gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo podczas transferu i łączenia danych poprzez szyfrowany system (AES), oraz bezpieczne protokoły (AES, SSL). Po wykonaniu kopii zapasowej, dane są szyfrowane i zapisane w Storage Vaults. Użyte klucze szyfrujące są powiązane tylko z Twoim kontem.

 Szybkość

Podczas transferu i zapisywania danych, działają zaawansowane systemy duplikacji i kompresji. Pozwala to na optymalizację użycia łącza podczas transferu danych do usługi. Transferowane są tylko nowe albo zmodyfikowane dane co zwiększa wydajność usługi.

 Tanie

Jak to zostało wspomniane wyżej, system duplikacji i kompresji pozwala na zoptymalizowanie użycia łącza i obciążenia sieci, ale przede wszystkim pozwala zaoszczędzić powierzchnię przeznaczoną na kopie zapasowe. Po pierwszej kopii zapasowej, następne będą zawierały tylko zmienione lub nowe dane, zmniejszając w ten sposób zużycie powierzchni przez co i koszt, nawet w przypadku dużej ilości kopii.

 Dla każdej platformy

Usługa Cloud Backup jest uniwersalna: możesz tworzyć i zarządzać kopiami zapasowymi serwerów Cloud oraz serwerów fizycznych, które mieszczą się w datacentrach Aruba ale także w datacentrach innych dostawców lub prywatnych datacentrach. Można tworzyć kopię zapasową każdego serwera fizycznego działającego na dowolnej wersji systemu operacyjnego lub też całych wirtualnych maszyn (Cloud Servers lub VPS) działających w oparciu o hypervisor VMware lub Hyper-V.

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 8 PLN do wykorzystania na każdy produkt Cloud