Aruba Cloud Startup

Etap UP

Etap UP jest przeznaczony wyłącznie dla zwycięskich startupów z projektu Pitch Day. Etap ten został zaprojektowany do wsparcia rozwoju nowych planów biznesowych o ogromnym potencjale, poprzez rozbudowę ich architektury IT o wydajność i skalowalność, dając im szansę na konkurowanie na rynku z rozwiniętymi firmami.

Dzięki oferowanemu darmowemu kredytowi, nawet najbardziej wymagające startupy będą mogły liczyć na mocną, niezawodną oraz efektywną infrastrukturę Cloud. Poza tym zwycięzca otrzyma nasze wsparcie oraz doświadczenie dedykowane dla najlepszego startupu, jakie oferujemy naszym największym klientom korporacyjnym.

Zwycięski startup otrzyma:

 • 200.000 zł  darmowego kredytu Cloud
 • Kredyt Cloud ważny przez 24 miesiące
 • Indywidualną sesję z jednym z naszych Architektów Cloud
 • instrukcje, wsparcie oraz oferty specjalne na koniec programu
 

Jak dołączyć

Jeśli już jesteś uczestnikiem programu We START you UP

Wypełnij formularz online i zaprezentuj swój startup!

Szczegółowo opisz swój projekt i wyjaśnij w jaki sposób wykorzystałbyś kredyt Cloud, który jest do wygrania poprzez Etap UP. Jeśli Cię wybierzemy, będziesz miał możliwość wzięcia udziału w Pitch Day i przejścia przez Etap UP!

Jeśli jeszcze nie jesteś zapisany do programu:

Jeśli do tej pory nie brałeś udziału w programie We START you UP, zarejestruj się teraz do Etapu START i zacznij korzystać z naszych rozwiązań Cloud.

Ukończ pierwszy rok programu i zgłoś się do wzięcia udziału w Pitch Day, aby mieć szansę na przejście przez Etap UP!

 

Kryteria kwalifikacyjne

Dowiedz się, czy Twój startup może wziąć udział w programie i otrzymać do 200.000 zł kredytu Cloud, ważnego przez dwa lata.

Wszystko co musisz zrobić, to upewnić się, że Twój startup spełnia poniższe kryteria:

 • istnieje od poniżej 36 miesięcy;
 • posiada siedzibę zarejestrowaną w Polsce;
 • operuje w dziedzinie innowacyjnych technologii;
 • nie jest aktualnie zaangażowany w żadne spory;
 • ukończył lub jest w trakcie ukończenia pierwszego roku Etapu START.

Kryteria wyboru

We START you UP jest programem stworzonym dla startupów, które mogą otrzymać znaczne korzyści, dzięki korzystaniu z architektury Cloud.

Nasz program preferuje innowacyjne projekty oparte na nowoczesnych technologiach, których działalność ściśle związana jest z rozwojem infrastruktury sieci web:

 • startupy, których celem jest opracowanie niezwykle innowacyjnych produktów i usług zarówno pod względem pomysłu jak i podejścia;
 • startupy ze zróżnicowanym zespołem i stabilnym modelem biznesowym pozwalającym na współpracę Aruba Cloud;
 • startupy o bardzo wysokim potencjale wzrostu, które w początkowej fazie nie mogą brać pod uwagę liniowego rozwoju zasobów IT;
 • startupy, które ukierunkowane są na rynki zagraniczne ale nie posiadają infrastruktury gwarantującej wysoki poziom wydajności w stosunku do ilości użytkowników docelowych.

Ocena projektów biznesowych

Proces wyboru startupów, które otrzymają dostęp do etapu UP, będzie bardziej rygorystyczny niż w przypadku etapu START, ze względu na ilość kredytu Cloud w puli nagród. Proces oceny zgłoszeń został podzielony na dwa oddzielne kroki:

Krok 1 - Call 4 Innovation

Aby zaprezentować swoje zgłoszenie, wypełnij formularz online oraz odpowiedz na pytania, dotyczące Twojego biznesu:

 • projekt biznesowy;
 • oferowane produkty oraz usługi;
 • powody, które pozwolą nam na zrozumienie dlaczego Twój startup może uzyskać korzyści z kompleksowej, ogromnej infrastruktury IT.

Krok 2 - Pitch Day

Zespół Aruba Cloud skrupulatnie oceni Twój projekt, a jeśli zostaniesz wybrany, będziesz mógł wziąć udział w Pitch Day. W czasie trwania programu, będziesz miał okazję do zaprezentowania Twojego startupu przed widownią oraz zespołem jurorów Aurba Cloud, którzy wybiorą szczęśliwych zwycięzców Etapu UP.

Zespół Aruba Cloud gwarantuje, że dokładnie oceni każdy zaprezentowany projekt. Każdy startup, który spełnia kryteria opisane powyżej, ma możliwość wzięcia udziału i będzie reprezentowany przez jednego z naszych partnerów, lub zapisany indywidualnie. Konkurs jest otwarty dla startupów, które zakończyły lub są w trakcie kończenia pierwszego roku Etapu START.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń zostanie przekazany mailowo dla wszystkich startupów zapisanych do programu, wraz z datą rozpoczęcia Pitch Day.