Dzień Treningowy

 

Doświadczenie oraz nabyta wiedza

Aruba Cloud jest nowoczesną platformą technologiczną z elastyczną infrastrukturą, łatwą w obsłudze, nawet jeśli nie jesteś aministratorem systemu.

Aby pomóc Ci w obraniu właściwego kierunku w wyborze infrastruktury IT, Aruba Cloud stworzyła Webinar Treninigowy, skierowany do każdego startupu zainteresowanego dołączeniem do programu oraz wejściem w świat Cloud computing.

 


Trening oraz Historie Sukcesów

Jeśli Twój startup poszukuje rozwiązań chmury obliczeniowej, sprawdź webinar i dowiedz się od naszych Architektów Rozwiązań Cloud wszystkiego o korzyściach dla startupów płynących z Cloud.

Będziesz miał możliwość wyboru z szerokiej gamy dostępnych narzędzi oraz rozwiązań dzięki praktycznym demonstracjom  poszczególnych etapów wprowadzania, korzystania z tych rozwiązań oraz wyboru infrastruktury IT, która będzie najlepiej  przystosowana do potrzeb Twojej firmy.

Webinar zaprezentuje Ci optymalne rozwiązania, dostosowane do realnych potrzeb Twojego biznesu oraz pokaże Ci realne korzyści wynikające z korzystania z technologii chmury obliczeniowej takie jak: ochrona, elastyczność oraz koszty. 

 

 

Nasi eksperci chętnie pomogą

Aruba Cloud promuje rozwój systemu startupu poprzez różnego rodzaju inicjatywy oraz dni treningowe z udziałem inkubatorów oraz akceleratorów partnerskich programu, aby podzielić się wiedzą w zakresie technologicznych innowacji ze startupami oraz poruszyć wszelkie interesujące kwestie.