Zostań Partnerem Aruba Cloud

 • Różne poziomy white-labeling
 • Łatwe i szybkie zarządzanie
 • Możliwość lokalizacji usług Cloud dla Twoich klientów w naszych DC w całej Europie
Więcej informacji

Partnerzy

Z Arubą możesz tworzyć własne rozwiązania! Gwarantujemy najlepsze ceny i najlepszą wydajność.

Dołącz do Programu Partnerskiego

 • Sprzedaż rozwiązań Cloud pod własną marką (white-label)
  Rozwijaj własną gamę usług Cloud i sprzedawaj je w ustalonej przez siebie cenie; nieważne czy posiadasz małą firmę hostingową, agencję reklamową, czy firmę konsultingową, możesz w łatwy sposób kształtować nowe rozwiązania Cloud, które będą odpowiadać Twoim potrzebom i potrzebom Twoich klientów. Zdefiniuj ponownie cenę każdego z komponentów, dodaj swoje usługi (wsparcie, instalację, szkolenie) i odsprzedawaj z własną ceną .
 • Oferowanie Twojego oprogramowania jako usługi:
  Stwórz własny szablon maszyny wirtualnej z preinstalowanym oprogramowaniem i konfiguracją serwera dedykowanego, a następnie umieść go na swojej osobistej przestrzeni. Użyj naszego Cloud API (Application Programming Interface), aby połączyć swoją aplikację z naszą platformą Cloud i zwiększyć jej wydajność. Teraz możesz odsprzedawać oprogramowanie w modelu SaaS, ustalając własną cenę.
 • Pakiet produktów Cloud z dowolnymi, innymi usługami:
  Monitoring, oprogramowanie, konsulting, rozwój infrastruktury...

Aruba Cloud Partner: Jakie są korzyści?

Nasz Program Partnerski oferuje szeroki zakres korzyści:

 • Pierwszy poziom White-label
  Nasz interfejs i produkty są dostarczane jako rozwiązanie white-label pierwszego poziomu. Dzięki rozwiązaniu white-label możesz odsprzedawać nasze produkty bez konieczności pokazywania swoim klientom, że usługa w rzeczywistości świadczona jest przez Arubę. 
 • Możesz zdefiniować własne produkty i ceny
  Nasz Program Partnerski umożliwia bardzo łatwe stworzenie własnego, prywatnego data center. Stwórz produkt Cloud, tak samo jak rozwiązania SaaS i ustal własne ceny, nawet dla każdego pojedynczego klienta z osobna. Rozwiązanie white-label i nasze wyjątkowo przystępne plany taryfowe, umożliwią Ci stworzenie unikalnych rozwiązań, które będzią dominowały na rynku, tak jak sobie wymarzyłeś.
 • Wszystkie zalety własnych produktów Cloud
  Jeśli wypróbowałeś już nasze produkty, wiesz jakie są tanie i skuteczne. Korzystaj z pełnej skalowalności oferowanych produktów Cloud i naszej Europejskiej sieci data center. Równocześnie możesz zoptymalizować koszty, płacąc tylko za zasoby, których Ty i Twoi klienci potrzebujecie. Infrastruktura będzie dynamiczna i będzie rosła wraz z Twoim zapotrzebowaniem.
 • Ty decydujesz jaki Twoi klienci posiadają dostęp i jak zarządzać ich chmurą
  System daje Ci pełną swobodę nad prawami dostępu do poszczególnych funkcji. Możesz zatem dać zaawansowanym użytkownikom dostęp do większej ilości funkcji, przy jednoczesnym utrzymaniu infrastruktury pod Twoją kontrolą w przypadku zwykłych klientów.
 • Monitoruj zużycie zasobów swoje własnie i Twoich klientów
  Dostarczamy Ci narzędzia monitorujące do kontroli kosztów projektu, a także monitorowanie zużycia zasobów każdego, pojedyńczego klienta i każdego pojedyńczego zasobu.

Najwyższa jakość produktów i usług dla Twoich klientów

Program Partnerski pozwala nam dbać o infrastrukturę za Ciebie. Naszym celem jest zapewnienie doskonałych usług Cloud wraz z infrastrukturą, aby zoptymalizować Twój biznes i uczynić Twoje życie łatwiejszym. Stale ulepszamy naszą infrastrukturę, aby mieć pewność, że możemy zachować najwyższe standardy jakości i skuteczną obsługę klienta, gwarantując wysoki poziom usług dla Twoich klientów.