Pitch Day

 

Wypromuj swój projekt

Pitch day jest programem startup Aruba Cloud, który daje Ci szansę na osiągnięcie Etapu UP.

Każdego roku, Aruba Cloud wybiera do 3 technologicznych startupów o naprawdę innowacyjnych projektach i rozdaje dla każdego z nich kredyt Cloud w wysokości 200.000 PLN. Etap UP pozwala Twojemu startupowi na wzrost jego potencjału oraz osiągnięcie stabilnej pozycji na rynku niestandardowej korporacyjnej infrastruktury IT.

Wyślij do nas swój projekt i zacznij piąć się w górę na rynku!
 


Weź udział w programie

Jeśli pomyślnie przejdziesz przez wstępny etap kwestionariusza online, zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w corocznym programie, w którym masz szansę wygrać nagrodę.

Będziesz poproszony o zaprezentowanie planu biznesowego Twojego startupu oraz odpowiedzenie na pytania grupy jurorów Aruba Cloud. Pomoże nam to zrozumieć potencjał Twojego startupu oraz potrzeby Twojej firmy po stronie infrastruktury IT. Dzięki temu możemy ocenić w jakim stopniu nagroda z Etapu Up jest w stanie pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

 


Otrzymaj ekskluzywne nagrody!

Jeśli Twój startup wygra, będziesz mógł natychmiastowo wykorzystać nagrodę o wartości 200.000 PLN kredytu Cloud, który będzie ważny przez 24 miesiące.

Otrzymasz również możliwość darmowych konsultacji z naszymi ekspertami Cloud, aby zoptymalizować Twoją infrastrukturę i w pełni wykorzystywać rozwiązania Aruba Cloud. Dodatkowo, wystawimy rekomendacje i wyznaczymy specjalną osobę odpowiedzialną za Twój startup w ramach programu. Pozwoli to na wzrost profilu Twojego startupu jak również Twoich partnerów, poprzez wiele działalności PR’owych zorganizowanych przez Aruba.
  

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 8 PLN do wykorzystania na każdy produkt Cloud