Pitch Day

 

Wypromuj swój projekt

Pitch day jest programem startup Aruba Cloud, który daje Ci szansę na osiągnięcie Etapu UP.

Każdgo roku Aruba Cloud, podczas Pitch Day, wybierze do 3 technologicznych startupów, które posiadają innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Te startupy otrzymają kredyt w wysokości do 200.000 zł na wykorzystanie w infrastrukurze Cloud.  Etap UP pozwoli Twojemu startupowi na rozwinięcie skrzydeł do poziomu biznesu globalnego, bez obawy czy technologicznie będziesz w stanie obsłużyć dużą ilość klientów. 

Wyślij do nas swój projekt i zacznij piąć się w górę na rynku!
 


Weź udział w programie

Jeśli pomyślnie przejdziesz przez wstępny etap kwestionariusza online, zostaniesz zaproszony do wzięcia udziału w corocznym programie, w którym masz szansę wygrać nagrodę.

Będziesz poproszony o zaprezentowanie planu biznesowego Twojego startupu oraz odpowiedzenie na pytania grupy jurorów Aruba Cloud. Pomoże nam to zrozumieć potencjał Twojego startupu oraz potrzeby Twojej firmy po stronie infrastruktury IT. Dzięki temu możemy ocenić w jakim stopniu nagroda z Etapu Up jest w stanie pomóc w rozwoju Twojego biznesu.

 


Otrzymaj ekskluzywne wsparcie!

Jeśli Twoj startup wygra, będziesz mógł natychmiast skorzystać ze specjalnego wsparcia o wartości do 200.000 zł kredytu Cloud, który możesz wykorzystać przez następne 24 miesiące.
 
Otrzymasz również możliwość skorzystania z darmowych  konsultacji z naszymi ekspertami technicznymi, by zoptymalizować Twoją infrastrukturę i w pełni wykorzystać  rozwiązania Aruba Cloud.  Dodatkowo, wystawimy Ci rekomendację  i wyznaczymy specjalnie dedykowanego opiekuna dla Twojego startupu w ramach programu. Dzięki temu będziesz jako firma obecny w działaniach PR-owych organizowanych przez Aruba Cloud.