Aruba Cloud Startup

W dzisiejszych czasach, by zapewnić udany start nowoczesnej firmie trzeba we właściwy sposób od początku zaprojketować infrastrukturę IT, która będzie elastyczna i zdolna do adaptacji w dynamicznym środowisku biznesowym.

W związku z tym, Aruba Cloud  przygotowała specjalną ofertę dedykowaną dla startupów, opartą na nowoczesnej technologii w innowacyjnym środowisku Cloud, połaczonym z 3-letnim programem obsługi i wsparcia technologicznego dla wybranych projektów.

Biorąc udział w programie We START you UP, możesz otrzymać od nas doładowanie konta w Aruba Cloud na maksymalną kwotę 200.000 PLN, pomoc techniczną oraz wiele więcej korzyści wspomagających działania Twojej firmy na rynku.


 
 

Dzień Treningowy

Wybór właściwego kierunku rozwoju nie zawsze jest prosty. Dzięki webinariom oraz szkoleniom prowadzonym przez naszych partnerów z inkubatora, dowiesz się jak właściwie zaprojektować infrastrukturę IT oraz jak najefektywniej wykorzystać technologię Cloud.

 

Etap START

Podstawowy poziom wprowadzający w niezwykły świat Cloud. Wchodząc do Etapu START Twój startup otrzyma możliwość darmowego doładowania stanu konta Aruba Cloud w wysokości 12.000 PLN rocznie przez okres trzech lat, oraz szkolenia i wsparcie w celu zwiększenia Twojego potencjału.

 

Pitch Day

Konkurs Aruba Cloud przeznaczony dla startupów. Zaprezentuj naszym jurorom swój pomysł na biznes, przedstawiając w nim sposób w jaki chciałbyś wykorzystać infrastrukturę Aruba Cloud. Najlepsze z nich będą miały szansę przejść do kolejnego etapu, jakim jest Etap UP.

 

Etap UP

Etap ten został stworzony z myślą o zwycięskich projektach Pitch Day. Daje on szansę na znaczące wzmocnienie potencjału Twojego biznesu poprzez istotne zwiększenie dostępnych zasobów Cloud i przejście do bardziej znaczącej architektury biznesowej. Umożliwia otrzymanie darmowego kredytu o wartości maksymalnej 200.000 PLN, który można wykorzystać przez okres 24 miesięcy. Dodatkowo otrzymasz specjalne wsparcie naszych specjalistów od architektury Cloud.

 
 

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 8 PLN do wykorzystania na każdy produkt Cloud