Ochrona danych na naszych usługach Cloud

Firma > Ochrona danych w chmurze

Usługi Grupy Aruba dostarczane są w zgodzie ze standardami ISO 27001 oraz Kodeksu Postępowania CISPE. Dowiedz się więcej o naszych metodach ochrony danych i informacji.

Zarządzanie ryzykiem dla Bezpieczeństwa Informacji

Dowiedz się więcej o naszych standardach bezpieczeństwa informacji, metodach ich egzekwowania na przestrzeni ostatnich lat oraz o codziennym procesie zarządzania ryzykiem.

Dowiedz się więcej

Systemy Housing, bezpieczeństwo informacji oraz ciągłość biznesowa

Dowiedz się więcej o data centers, w których utrzymywane są nasze usługi, oraz o metodach utrzymywania Ciągłości Biznesowej.

Dowiedz się więcej

Model współdzielonej odpowiedzialności

Odpowiedzialność za korzystanie oraz zarządzanie usługami Cloud są dzielone między dostawcą (Grupa Aruba) oraz klientem, co zapewnia idealną synergię między bezpieczeństwem chmury oraz bezpieczeństwem w chmurze.

Dowiedz się więcej

Techniczne oraz organizacyjne kroki podjęte przez dostawcę (Grupa Aruba) na infrastrukturze oraz udostępnianych funkcjonalnościach

Szczegóły kroków podejmowanych w celu zapewnienia bezpieczeństwa chmury oraz narzędzi i funkcjonalności istotnych dla ochrony danych w chmurze.

Dowiedz się więcej

Zasoby i zgodności

Certyfikaty, kwalifikacje i stopnie weryfikacji wewnętrznej: wszystko czego potrzebujesz do zweryfikowania naszej zgodności, zależnie od własnych potrzeb.

Dowiedz się więcej

Architektura Cloud

Dowiedz się więcej o infrastrukturach Public Cloud, Virtual Private Cloud, Cloud Backup oraz Cloud Object Storage.

Public Cloud | Wirtualny Private Cloud | Cloud Backup | Cloud Object Storage

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi klienci mogą przesłać zgłoszenie poprzez stronę Wsparcia. Alternatywną możliwością jest wypełnienie formularza poniżej. Odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie.

*
*
*
*

Przesyłając ten formularz potwierdzam, że przeczytałem i zrozumiałem Politykę prywatności firmy AlphaNet Sp. z o.o.

* Wymagane pole