#10 POWODÓW
aby wybrać Aruba Cloud

Aruba: idealny partner w dziedzinie teleinformatyki


 

#1 Nasze datacentra są nowoczesne, bezpieczne i niezawodne

Aruba Cloud hostuje swoje serwery w datacentrach korzystających z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Są budowane z zachowaniem najwyższych standardów w kategoriach dostępności, wydajności oraz bezpieczeństwa. Obecnie posiadamy centra danych we Włoszech, Czechach, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Dowiedz się więcej o naszych datacentrach
datacenter

 

#2 Oferujemy usługi o wysokiej jakości, bezpieczeństwie i posiadające certyfikaty jakości

Nasze certyfikaty świadczą o naszym zaangażowaniu w zakresie wydajności, jakości, rozwoju produktów oraz świadczeniu usług mających na celu zwiększenie satysfakcji klienta.

Zobacz nasze certyfikaty

 

#3 Gwarantowana dostępność (SLA) i przejrzyste ceny

Usługi Aruba Cloud Computing są dostarczane przez nasze datacentra i gwarantują poziom dostępności nie mniejszy niż 99,95%. Nasze cenniki są przejrzyste i proste, bez ukrytych kosztów.

Więcej informacji

 

#4 Najlepszy sprzęt dla doskonałych usług

W celu dostarczania naszych usług Cloud podjęliśmy współpracę z najlepszymi producentami sprzętu i oprogramowania na świecie. Tym samym mamy pewność, że oferujemy naszym klientom usługi najwyższej jakości. Używamy od lat w naszych rozwiązaniach serwerowych produktów firmy Dell. Procesory dostarcza nam firma Intel. Aruba wybrała współpracę z NetApp MetroCluster i Cell Compellent w dziedzinie storage oraz Cisco i Nexus w dziedzinie rozwiązań sieciowych. Wynikiem jest niewiarygodnie szybki dostęp do naszych usług webowych bazujących na skryptach i językach bazodanowych.


 

#5 Numer 1 w Cedexis, Cloudscreener i JDN

Nasze wyniki dostępności i łączności w benchmarkach Cedexis i Cloudscreener pokazują, że osiągamy wyższą wydajność i jakość od naszych konkurentów, wliczając w to takie marki jak Amazon Web Services, Windows Azure, Joyent i Rackspace.


 

#6 Pełna kontrola i dostępność twoich danych

Wybierz, w którym kraju i datacenter chcesz aktywować usługi (IT, FR, UK, CZ, DE). Dzięki naszej platformie masz pełną kontrolę oraz dostęp do danych w wybranej lokalizacji. Dane umieszczone w jednym z naszych datacenter nie są przenoszone ani kopiowane. Co więcej dane hostowane na naszych serwerach nie podlegają Patriot Act, ponieważ znajdują się w Europie.

Więcej informacji

 

#7  wsparcie i doradztwo

Nasi specjaliści w dziedzinie publicznych i prywatnych usług Cloud są dostępni by odpowiedzieć na Twoje pytania i telefony. Jedyne co musisz zrobić to utworzyć ticket. Nasze biuro obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym czasie by udzielić pomocy. W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych usługach cloud możesz zapoznać się z naszą bazą wiedzy.

Więcej informacji

 

#8 Interfejs dla resellerów

Dzięki naszemu interfejsowi dla resellerów możesz sprzedawać usługi klientom pod własną marką lub stworzyć szablony i zbudować rozwiązania SaaS. *ta usługa jest ważna tylko we Włoszech

Zostań resellerem

 

#9 Rozwiązania dla każdego

Rozwiązania Aruba Cloud zawierają szeroką gamę produktów zaprojektowanych tak by spełniały wszystkie potrzeby klientów: od usług serwerów Cloud Smart aż po kompleksowe rozwiązania Private Cloud. Oferujemy także usługi backupu i monitoringu. Dowiedz się w jaki sposób nasi klienci wybrali odpowiednie rozwiązanie cloud dla ich projektów.

Nasze referencje

 

#10 Zasoby

Przewodnik ICT4 Executive sponsorowany przez Aruba dokonuje analizy usług Cloud Computing pomagając w wyborze rozwiązania, które najlepiej będzie dopasowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej o ciekawych aspektach infrastruktury cloud.

źródła

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 8 PLN do wykorzystania na każdy produkt Cloud