#10 POWODÓW
aby wybrać Aruba Cloud

Aruba: idealny partner w dziedzinie teleinformatyki


 

#1 Nasze data center są nowoczesne, bezpieczne i niezawodne

Aruba Cloud hostuje swoje serwery w data center, korzystających z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Są budowane z zachowaniem najwyższych standardów w kategoriach dostępności, wydajności oraz bezpieczeństwa. Obecnie posiadamy centra danych we Włoszech, Czechach, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Dowiedz się więcej o naszych data center
datacenter

 

#2 Świadczymy usługi z obiektów certyfikowanych, zarówno pod względem jakości, jak i bezpieczeństwa

Nasza infrastruktura posiada certyfikaty potwierdzające nasze zaangażowanie w zakresie efektywności i wydajności. Pozwala nam to oferować wysokiej jakości usługi i produkty oraz zwiększać zadowolenie klientów.

Sprawdź nasze certyfikaty

 

#3 Gwarantowana dostępność (SLA) i przejrzyste ceny

Usługi Aruba Cloud Computing są dostarczane przez nasze data center i gwarantują poziom dostępności nie mniejszy niż 99,95%. Nasze cenniki są przejrzyste i proste, bez ukrytych kosztów.

Więcej informacji

 

#4 Najlepszy sprzęt dla doskonałych usług

W celu dostarczania naszych usług Cloud podjęliśmy współpracę z najlepszymi producentami sprzętu i oprogramowania na świecie. Tym samym mamy pewność, że oferujemy naszym klientom usługi najwyższej jakości. Używamy od lat w naszych rozwiązaniach serwerowych produktów firmy Dell. Procesory dostarcza nam firma Intel. Aruba wybrała współpracę z NetApp MetroCluster i Cell Compellent w dziedzinie storage oraz Cisco i Nexus w dziedzinie rozwiązań sieciowych. Wynikiem jest niewiarygodnie szybki dostęp do naszych usług webowych bazujących na skryptach i językach bazodanowych.


 

#5 Numer 1 w Cedexis, Cloudscreener i JDN

Nasze wyniki dostępności i łączności w benchmarkach Cedexis i Cloudscreener pokazują, że osiągamy wyższą wydajność i jakość od naszych konkurentów, wliczając w to takie marki jak Amazon Web Services, Windows Azure, Joyent i Rackspace.


 

#6 Przejmij pełną kontrolę nad swoimi danymi

Nasze usługi Private Cloud, Public Cloud, Cloud Backup i Cloud Object Storage są zgodne z Kodeksem Postępowania CISPE (Cloud Infrastructure Services Provider Europe), oraz są oznaczone "Znakiem Zaufania" (Trust Mark). Usługi te dostarczają rozwiązanie, które pozwala klientom oraz obywatelom na przetrzymywanie oraz przetwarzanie danych w obrębie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Więcej informacji

 

#7  wsparcie i doradztwo

Nasi specjaliści w dziedzinie publicznych i prywatnych usług Cloud są dostępni by odpowiedzieć na Twoje pytania i telefony. Jedyne co musisz zrobić to utworzyć ticket. Nasze biuro obsługi klienta skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym czasie by udzielić pomocy. W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych usługach cloud możesz zapoznać się z naszą bazą wiedzy.

Więcej informacji

 

#8 Interfejs dla resellerów

Dzięki naszemu interfejsowi dla resellerów możesz sprzedawać usługi klientom pod własną marką lub stworzyć szablony i zbudować rozwiązania SaaS. *ta usługa jest ważna tylko we Włoszech

Zostań resellerem

 

#9 Rozwiązania dla każdego

Rozwiązania Aruba Cloud zawierają szeroką gamę produktów zaprojektowanych tak by spełniały wszystkie potrzeby klientów: od usług serwerów Cloud Smart aż po kompleksowe rozwiązania Private Cloud. Oferujemy także usługi backupu i monitoringu. Dowiedz się w jaki sposób nasi klienci wybrali odpowiednie rozwiązanie cloud dla ich projektów.

Nasze referencje

 

#10 Zasoby

W naszych poradnikach znajdują się wszelkie informacje, niezbędne do pełnego wykorzystania naszych usług Cloud.

Sprawdź nasze poradniki