Webinarium

Aruba Cloud dostarcza wszelkiego rodzaju niezbędne materiały,  zawierające pomocne informacje oraz wskazówki wyjaśniające jak rozwijać swoją infrastrukturę IT w chmurze.

 

Celem webinarów jest odpowiedź na szereg pytań związanych z technologią Cloud Computing, które pozwalają zrozumieć w jaki sposób usługa Cloud, może zbudować silną  pozycję dla Twojego biznesu oraz pomagają w wyborze usługi i rozwiązania najlepiej dostosowanego do Twoich potrzeb.

Nasza seria webinarów odkrywa nowoczesne podejście oraz technologie, które stale udoskonalają innowacyjne rozwiązania w świecie IT. Nasze materiały szkoleniowe zostały stworzone w celu dostarczania informacji nie tylko na temat uproszczenia zarządzania produktami i wzrostu wydajności, ale również możliwości uzyskania automatyzacji, szybkości oraz skalowalności zasobów dzięki infrastrukturze technologii Cloud computing.

Dzięki różnorodnemu poziomowi zaawansowania, możesz uzyskać dostęp do interesujących cię obszarów zawartych w naszych webinarach, oraz ocenić, czy oferowane przez nas szkolenia spełniają Twoje potrzeby.

Będziesz mógł również skierować pytania bezpośrednio do naszych ekspertów w trakcie trwania wybranego webinaru. Jeśli nie jesteś w stanie wziąć udział w wydarzeniu na żywo, możesz uzyskać dostęp do zawartości w naszym archiwum za pomocą jednego kliknięcia!

Webinaria na życzenie

Zabezpieczenie swojego serwera - ochrona haseł

Wykładowca: Borys Łącki, Profesjonalny Pentester

Poziom: Cloud Pioneer

Czas trwania: 69 minut

W czasie webinarium przeprowadzimy ataki na żywo, imitujące zachowania atakującego, oraz zaprezentujemy sposoby ochrony serwera przeciwko takim atakom. Nauczysz się również kilku prostych sztuczek, dzięki którym z łatwością podniesiesz poziom zabezpieczenia usług i sprawisz, że Twój serwer będzie trudniejszym celem dla hakerów.

OGLĄDAJ WEBINARIUM


Webinar został przygotowany we współpracy z naszym zewnętrznym partnerem - blogiem Zaufana Trzecia Strona.

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 8 PLN do wykorzystania na każdy produkt Cloud