Firma

Firma > O nas

Aruba Cloud – O nas

Aruba Cloud jest naszą marką usług cloud na rynku europejskim. Została stworzona w celu dostarczenia firmom kompleksowych rozwiązań Cloud, nieżaleznie od ich planów i projektów. Rozwój wirtualnej infrastruktury, archiwizacja i udostępnianie danych, konfigurowanie planów awaryjnych, zewnętrzne kopie zapasowe, a nawet wdrażanie oferty SaaS z własnym oprogramowaniem. Te produkty są czystymi płótnami, w które klienci mogą tchnąć życie. Zaangażowanie Aruba Cloud opiera się na dwóch głównych czynnikach:

  • Infrastruktura i dane są tam gdzie klienci

    Grupa posiada silną europejską sieć 4 własnych data center we Włoszech i Czechach, która uzupełniona jest o partnerskie data center we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce.

  • Swobodne podejście do świata Cloud Computing

    Nasze rozwiązania dają klientowi możliwość wyboru technologii wirtualizacyjnej, miejsca instalacji wirtualnych maszyn oraz tego co będzie na nich zainstalowane. Wszystko to można zrobić z poziomu jednego panelu zarządzania i publicznego klucza API.

Sieć Data Center

Usługi grupy Aruba są dostarczane przez 4 nasze data centers. Jeden z nich znajduje się w pobliżu Bergamo, w Ponte San Pietro (Milan PSP), dwa znajdują się we Włoszech (Arezzo), natomiast czwarte zlokalizowane w Ktiš (Czechy) jest dedykowane głównie na rynek centralnej i wschodniej Europy. Uzupełnieniem naszej sieci są partnerskie datacentra dostarczające usługi na europejskim poziomie z: Frankfurtu, Paryża, Londynu i Warszawy.

Dowiedz się więcej o Arubie