Aruba Cloud Startup

Etap START

Etap START wspiera startupy zaawansowanych technologii w opracowaniu planu biznesowego oraz ułatwia stworzenie odpowiedniej dla niego infrastruktury, zorientowanej na strategię go-to-market.

Celem programu jest dostarczenie startupom najnowocześniejszych technologii, innowacyjnej platformy Cloud, nowoczesnego centrum danych oraz wsparcia technicznego. To wszystko ma pomóc Twojej firmie w odniesieniu sukcesu na rynku. Uruchamiając swój projekt w oparciu o platformę Cloud, będziesz mógł się przekonać o niesamowitej elastyczności dostępnych zasobów oraz o niezawodności rozwiązań oferowanych przez Aruba Cloud, a to wszystko za darmo przez okres trzech lat.

Wszystkie wybrane startupy otrzymują:

 • voucher o wartości 12.000 zł ważny przez okres 12 miesięcy
 • taki sam kredyt każdego roku przez okres trzech lat
 • 36.000 zł darmowego kredytu Cloud
 • tutoriale, wsparcie oraz oferty specjalne na zakończenie programu
 

Jak aplikować do programu

Aplikowanie

Wypełnij formularz online i dołącz do programu!

Jeśli Twój pomysł na biznes jest odpowiedni dla technologii Cloud, będziesz mógł przystąpić do Etapu START.
Jeżeli należysz do programu przedsiębiorczego wraz z inkubatorem lub akceleratorem, prosimy o informację. Dzięki temu otrzymasz jeszcze więcej korzyści.

Jeśli dołączyłeś do programu akceleracyjnego:

Jeżeli bierzesz udział w innym programie akceleracyjnym lub inkubacyjnym, nie znajdującym się na naszej liście partnerów, zapytaj czy zechcą zostać partnerem naszego programu i reprezentować Twój startup! Aruba Cloud może zaoferować Wam dodatkowe korzyści.

 

Kryteria kwalifikacyjne

Dowiedz się czy Twój startup może wziąć udział w programie i starać się o darmowy kredyt w wysokości 36.000 zł  na okres trzech lat.

Twój startup powinien spełniać następujące kryteria:

 • ma nie więcej niż 36 miesięcy;
 • ma siedzibę w Polsce;
 • zakres działalności związany jest z innowacyjnymi technologiami;
 • nie jest zaangażowany w spory;

Kryteria wyboru

We START you UP przeznaczony jest dla startupów mogących uzyskać wymierne korzyści z pracy w środowisku Cloud.
Nasz program wspomaga innowacyjne projekty oparte na nowoczesnych technologiach, których działalność ściśle związana jest z rozwojem infrastruktury sieci web:

 • startupy, których celem jest opracowanie niezwykle innowacyjnych produktów i usług zarówno pod względem pomysłu jak i podejścia;
 • startupy ze zróżnicowanym zespołem i stabilnym modelem biznesowym pozwalającym na współpracę z Aruba Cloud;
 • startupy o bardzo wysokim potencjale wzrostu, które w początkowej fazie nie mogą brać pod uwagę liniowego rozwoju zasobów IT;
 • startupy, które ukierunkowane są na rynki zagraniczne, ale nie posiadają infrastruktury gwarantującej wysoki poziom wydajności w stosunku do ilości użytkowników docelowych.

Ocena projektów biznesowych

Zespół Aruba Cloud gwarantuje przeanalizowanie i ocenę wszystkich zgłoszonych projektów.
Wszystkie startupy, które spełniają kryteria kwalifikacyjne określone powyżej, będą mogły przystąpić do programu za pośrednictwem jednego z naszych partnerów, bądź poprzez indywidualną umowę.