Ebook

W tej sekcji będziemy przedstawiać Państwu dedykowane ebooki dotyczące wybranych zagadnień z obszaru chmury, konfiguracji serwerów, bezpieczeństwa danych I infrastruktury, a także tematów pokrewnych. Chcemy mieć pewność, że będziecie Państwo mieli swobodny dostęp to wartościowych treści, które pozwolą Państwu jeszcze lepiej korzystać z zalet szeroko pojętego cloud computingu

 

Vademecum bezpiecznej chmury” to kompletny zbiór wiedzy o migracji do chmury. Wiedzy, która jest teraz niezwykle potrzebna. Znajdujemy się w ważnym momencie, jeśli chodzi o transformację cyfrową. Dołączenie do tej rewolucji, pozwoli lokalnym przedsiębiorcom, sprostać wyzwaniom gospodarki cyfrowej, a także skutecznie konkurować na poziomie lokalnym i globalnym. Rosnąca świadomość konsumentów w kwestii prywatności, a także nowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych wymagają od nas poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa informacji w sieci. Mamy nadzieję , że niniejszy ebook przyczyni się do budowania konkurencyjnej przewagi Państwa firm, dzięki przekonaniu Was do rozwiązań chmurowych, a tych, którzy już z niej korzystają, zachęci do zgłębiania możliwości leżących w cloudzie.

Wypełnij poniższy formularz, jeśli chciałbyś otrzymywać dostęp do naszych materiałów. Po przesłaniu formularza uzyskasz dostęp do Ebooka.

Czy jesteś już klientem Aruba Cloud?:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *

Zapoznałem się z Polityką Prywatności dostarczoną zgodnie z art. 13 rozporządzenia UE nr 679/2016 i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów w nim wskazanych. Niniejszym oświadczam również, że jestem świadomy, iż nie wyrażając zgody na takie przetwarzanie, można zastosować postanowienia wskazane w tej Polityce.

Potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i jestem osobą pełnoletnią, zgodnie z przepisami obowiązującymi w kraju, w którym usługodawca ma siedzibę.

 Security code
*Wymagane pole

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na każdy produkt Cloud