Ebook

W tej sekcji będziemy przedstawiać Państwu dedykowane ebooki dotyczące wybranych zagadnień z obszaru chmury, konfiguracji serwerów, bezpieczeństwa danych I infrastruktury, a także tematów pokrewnych. Chcemy mieć pewność, że będziecie Państwo mieli swobodny dostęp to wartościowych treści, które pozwolą Państwu jeszcze lepiej korzystać z zalet szeroko pojętego cloud computingu

 

Vademecum bezpiecznej chmury” to kompletny zbiór wiedzy o migracji do chmury. Wiedzy, która jest teraz niezwykle potrzebna. Znajdujemy się w ważnym momencie, jeśli chodzi o transformację cyfrową. Dołączenie do tej rewolucji, pozwoli lokalnym przedsiębiorcom, sprostać wyzwaniom gospodarki cyfrowej, a także skutecznie konkurować na poziomie lokalnym i globalnym. Rosnąca świadomość konsumentów w kwestii prywatności, a także nowe regulacje dotyczące ochrony danych osobowych wymagają od nas poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa informacji w sieci. Mamy nadzieję , że niniejszy ebook przyczyni się do budowania konkurencyjnej przewagi Państwa firm, dzięki przekonaniu Was do rozwiązań chmurowych, a tych, którzy już z niej korzystają, zachęci do zgłębiania możliwości leżących w cloudzie.

Wypełnij poniższy formularz, jeśli chciałbyś otrzymywać dostęp do naszych materiałów. Po przesłaniu formularza uzyskasz dostęp do Ebooka.

Czy jesteś już klientem Aruba Cloud?:

 

Przesyłając ten formularz potwierdzam, że przeczytałem i zrozumiałem Politykę prywatności firmy AlphaNet Sp. z o.o.

 
*Wymagane pole