Aruba Cloud - Data Center

Aruba Cloud hostuje serwery i aplikacje w data center wyposażonych w najlepszy i najnowszy sprzęt dostępny na rynku. Każde data center posiada swój zespół techników, którzy czuwają nad prawidłową pracą systemu tym samym gwarantują dostarczanie usługi na najwyższym poziomie.

 

Wydajność

W celu zagwarantowania najwyższego poziomu świadczonych usług współpracujemy z najlepszymi firmami hardware-owymi i software-owymi. Są to m.in.: DELL (serwery), EqualLogic i NetApp (rozwiązania storage), Cisco i Nexus (urządzenia sieciowe)…

Bezpieczeństwo

Nasze data center zostały zaprojektowane tak aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa: redundantny system zasilania i chłodzenia, wysoki poziom bezpieczeństwa budynków, redundantny system łączy i profesjonalny personel.

 

Europejska sieć

Wybierz data center spośród trzech własnościowych obiektów we Włoszech lub wybierz obiekty w Czechach, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Polsce. Szeroki wybór pozwala na znalezienie idealnej lokalizacji do rozwoju Twoich projektów IT.

Stabilne łącza

Nasze data center gwarantują Ci doskonałą łączność, nie tylko między data center ale także z każdą lokalizacją w globalnej sieci. Data center w Paryżu i Londynie są częścią sieci Equinix IBX. Te znajdujące się w południu Europy gwarantują doskonałą łączność z włoskim rynkiem a także środkowo-wschodnią Europą. Ekspansja w tym kierunku rozpoczęła się w Polsce, wraz z aktywowaniem nowego partnerskiego data center w Warszawie.