Aruba Cloud - Infrastruktura

Aruba Cloud hostuje serwery i aplikacje w datacentrach wyposażonych w najlepszy i najnowszy sprzęt dostępny na rynku. Każde data center posiada swój zespół techników, którzy czuwają nad prawidłową pracą systemu tym samym gwarantują dostarczanie usługi na najwyższym poziomie..

 

Wydajność

W celu zagwarantowania najwyższego poziomu świadczonych usług współpracujemy z najlepszymi firmami hardware-owymi i software-owymi. Są to m.in.: DELL (serwery), EqualLogic i NetApp (rozwiązania storage), Cisco i Nexus (urządzenia sieciowe)…

Bezpieczeństwo

Nasze datacentra zostały zaprojektowane tak aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa: redundantny system zasilania i chłodzenia, wysoki poziom bezpieczeństwa budynków, redundantny system łączy i profesjonalny personel.

 

Europejska sieć

Korzystaj z siły europejskiej sieci dwóch data center we Włoszech i jednego w Czechach. Naszą sieć uzupełniają jeszcze datacentra zlokalizowane w Paryżu i Londynie. Pozwala to na świadczenie usług bliżej lokalizacji Twoich klientów. W najbliższym czasie nasza sieć rozbuduje się o kolejne dwie lokalizacje Fransfort i Madryd.

Stabilne łącza

Nasze datacentra gwarantują Ci doskonałą łączność, nie tylko między datacentrami ale także z każdą lokalizacją w globalnej sieci. Datacentra w Paryżu i Londynie są częścią sieci Equinix IBX. Te znajdujące się w południu Europy gwarantują doskonałą łączność z włoskim rynkiem a także wschodnią Europą.

 

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 8 zł do wykorzystania na każdy produkt Cloud