Ebook

W tej sekcji będziemy przedstawiać Państwu dedykowane ebooki dotyczące wybranych zagadnień z obszaru chmury, konfiguracji serwerów, bezpieczeństwa danych I infrastruktury, a także tematów pokrewnych. Chcemy mieć pewność, że będziecie Państwo mieli swobodny dostęp to wartościowych treści, które pozwolą Państwu jeszcze lepiej korzystać z zalet szeroko pojętego cloud computingu

 

Jedną z rewolucji, które w ostatnich latach pojawiły się w świecie techniki i zrobiły tam ogromne zamieszanie, jest chmura obliczeniowa. Coraz więcej firm decyduje się na przeniesienie swoich danych do chmury, aby zabezpieczyć je i mieć do nich dostęp z każdego miejsca na świecie. Choć wokół chmury obliczeniowej urosło wiele mitów, chmura to nie czarna magia. Przewodnik ten powstał, abyś przekonał się, że chmura obliczeniowa to nie marketingowa wydmuszka, ale potężne narzędzie, które może pomóc Twojej firmie stać się integralną częścią cyfrowej gospodarki. Odpowiemy w nim na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące chmury obliczeniowej, abyś mógł zdecydować, czy chmura jest dla Ciebie. Dzięki niemu dowiesz się, jak chmura może pomóc Twojej firmie i jakie może przynieść Ci oszczędności w czasach, gdy każda złotówka ma znaczenie.

Wypełnij poniższy formularz, jeśli chciałbyś otrzymywać dostęp do naszych materiałów. Po przesłaniu formularza uzyskasz dostęp do Ebooka.

Czy jesteś już klientem Aruba Cloud?:

 

Przesyłając ten formularz potwierdzam, że przeczytałem i zrozumiałem Politykę prywatności firmy AlphaNet Sp. z o.o.

 
*Wymagane pole