Aruba Cloud Startup

Dlaczego Cloud & Startup

Elastyczność

Technologia Cloud jest dobrym wyborem dla startupów, ponieważ umożliwia dopasowanie zasobów do wymagań rozwijającego się biznesu. Rozwiązania jakie oferuje Aruba Cloud cechuje elastyczność oraz skalowalność. Oznacza to zdolność do płynnego rozszerzania Twojej infrastruktury IT zgodnie z aktualnymi potrzebami rozwijającego się biznesu. Możesz zatem zacząć od niewielkiej infrastruktury by szybko ją rozbudować do aktualnych potrzeb, omijając ograniczenia czasowe oraz finansowe rozbudowy fizycznej infrastruktury IT.

 

Redukcja kosztów

Rozwiązania Cloud umożliwiają redukcję kosztów, gdyż nie jest wymagane ciągłe inwestowanie w odnawianie infrastruktury. Dzięki wielu różnym planom taryfowym oraz modelowi pay-per-use, możesz optymalizować koszty, tym samym zwiększając swoją konkurencyjność na rynku. Poprzez udział w programie stworzonym z myślą o startupach przez Aruba Cloud, otrzymasz darmowy kredyt na utrzymanie infrastruktury Cloud, pakiet szkoleń, wsparcie techniczne, a na zakończenie programu, specjalną ofertę przygotowaną dla jej byłych uczestników.

 

Wydajność i niezawodność

Rozwijając swoja firmę w oparciu o infrastrukturę Cloud możesz zagwarantować swoim użytkownikom, że bez względu na ruch na Twojej stronie WWW,  Twoje usługi będą zawsze dostępne, bezpieczne i niezawodne.  Otrzymasz dostęp do wszystkich rozwiązań Aruba Cloud, nowoczesnego sprzętu, oprogramowania  oraz najnowszej generacji  centrów przetwarzania danych. By uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszym SLA.


 

 

Systemy operacyjne i aplikacje

Dostępna ogromna ilość prekonfigurowanych szablonów, między innymi: