Firma

Wiadomości

Novita su Cloud.itRSS
W tej sekcji znajdziesz najnowsze wiadomości na temat naszych produktów, aktualizacji i innych wydarzeń dotyczących Aruby.
28-04-2017

Private Cloud: współpraca z Veeam dla Cloud Bare Metal Backup.

Szybkie, elastyczne i niezawodne odzyskiwanie wirtualizowanych aplikacji oraz danych, dzięki rozwiązaniu technologicznemu Veeam, gwarantującemu pełną dostępność.

Nowa forma współpracy, zapoczątkowana przez firmę Aruba Cloud, w celu świadczenia usługi Cloud Bare Metal Backup sprawia, że rozwiązanie Private Cloud, używane zarówno przez duże firmy, jak i MŚP oraz integratorów systemów, dzięki usłudze pełnego backupu maszyny wirtualnej (VM) jest jeszcze bardziej skuteczne i bezpieczne.

Dowiedz się więcej
17-03-2017

Aruba Cloud przedstawia We START you UP, międzynarodowy program dla startupów wykorzystujących usługi w chmurze

Oferowany przez Aruba Cloud nowy program wsparcia i szkoleń potrwa trzy lata i ma pomóc nowym firmom w rozwoju działalności. Jego głównym elementem jest przekazanie startupowi doładowania konta na platformie Aruba Cloud na kwotę nawet do 200 tysięcy złotych, do spożytkowania na usługi w chmurze.

Warszawa, 22 lutego 2017 r. – Aruba Cloud (www.arubacloud.pl), firma należąca do grupy Aruba i jeden z czołowych dostawców usług chmurowych na świecie, przedstawia nowy program We START you UP, którego celem jest wsparcie innowacyjnych startupów w rozwoju działalności.

Dowiedz się więcej
23-12-2016

Narzędzia Aruba Cloud dostępne na GitHub

Teraz możesz korzystać z bibliotek klienckich Python i Ruby oraz narzędzi deweloperskich Vagrant

Teraz na GitHub, Aruba Cloud oferuje deweloperom i  devOpsom  najlepsze narzędzia do automatyzacji swoich prac. W sekcji portal poświęconej Aruba Cloud,  deweloperzy i devOps mogą znaleźć SDK Python i Ruby dla Aruba Cloud. Również na GitHub, programiści, devOps i I nżynierowie systemów znajdą dostęp do wtyczki Provider dla Vagrant, dzięki czemu będą mogli korzystać ze wszystkich opcji instalacji i konfiguracji oferowanych przez Vagrant.

Są to pierwsze udogodnienia oferowane przez  Aruba Cloud swoim klientom, którzy zajmują się programowaniem, na  GitHub, ale kolejne ukażą się tam już wkrótce.  Zaangażowanie użytkowników społeczności GitHub jest niezbędne aby zdefiniować nowe funkcje  i ulepszenia przydatne deweloperom w ich pracy. Tych, którzy są zainteresowani, a nie mają jeszcze konta, zachęcamy do rejestracji w portalu społecznościowym GitHub i do kontaktu z nami.

Dowiedz się więcej
19-10-2016

VMware NSX: natywna integracja z Private Cloud

Platforma wirtualizacji sieci jest również dostępna w infrastrukturach dedykowanych Cloud

Private Cloud od Aruba jest elastyczną usługą IaaS, która pozwala na stworzenie wirtualnych Data Centers za pomocą wirtualnych serwerów, firewalli oraz sieci, bazujących na Vmware vCloud Director, oraz standardowo zintegrowanych z systemem wirtualizacji sieci Vmware NSX. Aruba Cloud oferuje bardziej wymagającym klientom także dedykowane infrastruktury Cloud z Vmware NSX. Programowalna sieć komputerowa (SDN) pozwala na integrację pomiędzy fizycznymi oraz wirtualnymi środowiskami, co do tej pory było niewyobrażalne, ułatwiając wprowadzanie architektury hybrydowej do data center lub fizycznej jednostki.
 

Dowiedz się więcej 

29-09-2016

Cloud IaaS: Organizacja CISPE przedstawiła i wprowadziła w życie kodeks postępowania w dziedzinie ochrony danych dla dostawców infrastruktury cloud

 Dostawcy usług infrastruktury Cloud zaakceptowali nowy kodeks postępowania w dziedzinie ochrony danych.

 CISPE to nowo uformowana organizacja, założona przez ponad 20 dostawców usług infrastruktury Cloud operujących w Europie, skupiona na utrzymywaniu najwyższego poziomu ochrony danych. Grupa CISPE ogłosiła wprowadzenie własnego kodeksu postępowania w dziedzinie ochrony danych, zmuszającego dostawców usług IaaS cloud do zapewnienia sprecyzowanych rozwiązań ochrony danych zgromadzonych na Europejskich data centers.

 

Wprowadzenie kodeksu postępowania CISPE zostało ustalone na konferencji okrągłego stołu w Brukseli, przy obecności głównych dostawców usług w dziedzinie cloud, decydentów politycznych oraz członka Komisji Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów w osobie Pani europoseł Evy Paunovej.

 

Kodeks postępowania CISPE nie zezwala dostawcom infrastruktury cloud na wykorzystywanie zgromadzonych danych, jak również danych osobistych znajdujących się na kontach użytkowników, w celach marketingowych lub podobnych dla własnych korzyści lub w celu odsprzedaży stronom trzecim.

 

Kodeks poprzedza wejście w życie nowego projektu Unii Europejskiej (UE), Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (General Data Protection Regulation, GDPR). Jest on zgodny z wymaganiami zawartymi w nowej regulacji UE, która skupia się głównie na przywróceniu mieszkańcom krajów UE pełnej kontroli nad danymi osobowymi oraz uproszczeniu przepisów regulacyjnych dla firm międzynarodowych poprzez ujednolicenie regulacji w obrębie UE.

 

Nowy Kodeks Postępowania został skonstruowany w ten sposób, aby był kompatybilny z projektem Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (GDPR) Unii Europejskiej, który ma wejść w życie w Maju 2018 roku, i będzie miał za zadanie stworzenie rozpoznawalnych na świecie standardów ochrony, wzmacniających ochronę przekazywania danych dla wszystkich właścicieli usług cloud oraz ich użytkowników.

 

Sprawi to, że klienci będą mogli łatwiej ocenić czy wybrane Usługi Infrastruktury Cloud są dostosowane do oczekiwanego przez nich sposobu przetwarzania danych osobowych. Infrastruktury spełniające takie wymogi będą możliwe do identyfikacji poprzez Trust Mark.

 

Trust Mark może być wykorzystywany przez dostawców infrastruktury cloud, aby pokazać klientom, że ich firma pracuje w zgodności z kodeksem postępowania. Firmy te będą również wymienione jako partnerzy na stronie CISPE.

 

Dzięki Kodeksowi Postępowania CISPE, klienci cloud zostaną zapewnieni, że dostawcy infrastruktury cloud nie będą przetwarzać ich danych osobowych dla własnych korzyści lub w celach odsprzedaży do osób trzecich, jak również w celach marketingowych, eksploracji danych osobowych, profilowania osób, których te dane dotyczą lub podobnych działań.

 

“Była to oczywista decyzja, dostrzegliśmy potencjał w Kodeksie Postępowania,” powiedział Stefano Cecconi, założyciel oraz CEO Aruba Spa “ten standard ochronny obecnie już obowiązuje naszych klientów, gdyż Włoskie przepisy w obrębie tego tematu są bardzo podobne do tych zawartych w Kodeksie Postępowania oraz zapewniają podobne gwarancje ochrony danych. Ogromnym pozytywem związanym z tą decyzją jest to, że takie same zasady będą obowiązywały we wszystkich krajach europejskich oraz wszyscy będą mieli takie same zobowiązania; witam więc Kodeks Postępowania z otwartymi rękoma, gdyż dzięki niemu wyeliminujemy jakiekolwiek obawy klientów odnośnie oczekiwań wobec ich dostawców usług cloud“.

 

Odnośnie Aruba Cloud, Stefano Cecconi dodaje “dajemy naszym klientom możliwość wyboru kraju, w którym chcą aby były przetwarzane ich dane, jednak przechowujemy je jedynie w obrębie krajów UE, chroniąc jednocześnie poufne dane poprzez wykorzystanie ochrony o wysokim standardzie”.

 

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź Oficjalny Komunikat Prasowy na stronie http://cispe.cloud.

16-05-2016

Od dzisiaj w Aruba Cloud adresy IPv6 są dostępne dla twojego VM'sa

Teraz możesz dodawać adresy IPv6 dla nowych oraz już istniejących serwerów Cloud


IPv6 w konfiguracji dual-stack współistnieje z tradycyjnym IPv4 zapewniając maksymalną kompatybilność oraz interoperacyjność. Dzięki większej przestrzeni adresowej IPv6 umożliwia obsługę większej gamie urządzeń, umożliwia rozwój rozwój różnych aplikacji takich jak LA IP-Phone, interaktywnych gier czy też witryn e-commerce
 

Sprawdź Szczegóły
16-02-2016

Domeny .cloud sa dostepne dla wszystkich

Wystartowaly domeny .cloud, dolacz do wyscigu o najlepsze nazwy

19-11-2015

Cloud BARE METAL Backup : Maksymalne bezpieczeństwo dla Twoich danych!

 

Cloud Bare Metal Backup umożliwia wykonanie backupów twoich wirtualnych serwerów Private Cloud, opartych na technologii obrazu.
Usługa bazuje na technologii Acronics, lidera na rynku rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych w oparciu o technologię obrazu i zapewnia minimalne obciążenie i maksymalną przejrzystość wykonania: chroniona maszyna wirtualna jest w pełni zachowana, niezależnie od zainstalowanego na niej systemu operacyjnego, z możliwością przywracania zarówno kopi całej maszyny jak i pojedynczych plików. Cloud Bare Metal Backup może być wykorzystywany jako dodatek do Cloud Backup dla całościowej ochrony: od obrazu maszyny poprzez poziom aplikacji oraz plików na poziomie systemu.
Sprawdź szczegóły >
19-11-2015

Cloud OBJECT STORAGE: nowe pakiety w niesamowitej cenie!

 

Aruba Cloud prezentuje nowe plany taryfowe usług Cloud Object Storage, teraz dostępne przez protokół S3 jak również protokół FTP/S.
Za pomocą Object Storage możesz archiwizować swoje pliki w wybranym miejscu, z gwarantowaną wydajnością, maksymalnym bezpieczeństwem i łatwością jakiej potrzebujesz. System Object Storage przechowuje twoje dane w wielu kopiach, na różnych dyskach i różnych serwerach oraz umożliwia Ci szybki dostęp do twoich plików z każdego komputera, tabletu czy innego urządzenia przenośnego. A wszystko to za jedyne €0,50/miesiąc.
Zobacz nowości: >
22-04-2015

ZERTO - Disaster Recovery as a Service (DRaaS)

Teraz możesz chronić swoją infrastrukturę Aruba Private Cloud w sposób profesjonalny, prosty i bezpieczny.

Dowiedz się więcej o systemie replikacji bazującym na technologii Zerto, która optymalizuje, deduplikuje i kompresuje chronione dane tak, aby zminimalizować negatywny wpływ awarii:

dzięki prostemu w użyciu i intuicyjnemu panelowi zarządzania, gdzie za pomocą jednego kliknięcia można uruchomić automatyczny proces odzyskiwania danych.

W dowolnym momencie możesz wykonać test Planu Awaryjnego poprzez aktywację serwerów na zapasowej stronie, bez negatywnego wpływu na obecną pracę usługi.

Wszystkie informacje znajdują się tutaj
03-04-2015

SBK World Championship 2015

Aruba Cloud jest sponsorem drużyny Ducati w mistrzostwach Superbike

Aruba Cloud została sponsorem Aruba Racing - Ducati Superbike Team,jedynej oficjalnej drużyny Ducati w Superbike World Championship 2015.
Logo Aruba Cloud znajduje się na owiewkach motocykla, z przodu i z tyłu. Jest ono takaże obecne na przedniej stronie kombinezonu naszych dwóch zawodników.

Odwiedź stronę drużyny.
14-11-2014

Domeny z rozszerzeniem .CLOUD

Aruba wygrywa prestiżową domenę najwyższego poziomu .cloud i będzie oficjalnym Rejestratorem dla tej domeny.

Stając się oficjalnym rejestratorem domeny .cloud Aruba rozszerzyła ofertę i tym samym dodatkowo umocniła swoją pozycję na europejskim oraz światowym rynku usług CLOUD.
Więcej informacji znajduje się na tej stronie.
12-06-2014

DC w Niemczech już dostępne

Sieć serwerowni firmy Aruba rośnie po raz kolejny dzięki uruchomieniu piątej  serwerowni we Frankfurcie, w Niemczech.

Zaloguj się do panelu w celu zarządzania infrastrukturą w nowym datacenter i twórz wirtualne serwery oraz konta Storage, by świadczyć szybsze usługi klientom w tym rejonie.
25-03-2014

Nowe serwery Cloud SSD

Poznaj nasze wstępnie skonfigurowane serwery Cloud, które są idealnym rozwiązaniem dla programistów. Uruchom swój pierwszy serwer SSD i wejdź w świat cloud.

Odkryj nasze nowe serwery Cloud Computing SMART. Są one doskonałym rozwiązaniem, które umożliwia programistom, w prosty sposób tworzenie testowych i rozwojowych środowisk.


Dostępne są w formie pakietów z miesięcznym sposobem rozliczania.

Użytkownik ma do wyboru cztery konfiguracje, zaczynając od prostych rozwiązań z 1 CPU, 1GB RAM, 20GB HDD SSD jedynie za 21,50 PLN / miesiąc, kończąc na rozbudowanym serwerze z 4 CPU, 8GB RAM, 160GB HDD SSD za 215,00 PLN / miesiąc.


Odkryj świat Cloud Computing dzięki naszym nowym serwerom SSD CLOUD i uruchom swój pierwszy serwer w kilka minut.


By uzyskać więcej informacji odwiedź sekcję Cloud Computing.

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem zapraszamy do darmowego przetestowania serwerów Cloud. Wypełnij formularz, a otrzymasz Voucher.

26-01-2014

Nowa usługa: Private Cloud

Private Cloud jest usługą typu IaaS, która umożliwia Ci tworzenie wirtualnego datacenter z wirtualnymi serwerami, firewall-ami i sieciami, która daje możliwość dowolnego zwiększania lub zmniejszania ich ilości zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Private Cloud daje gwarancję bezpieczeństwa i maksymalny poziom niezawodności: cała infrastruktura jest wysoce niezawodna i odporna na awarie. Struktura Private Cloud jest wspierana przez redundantne elementy sieciowe pracujące w 10Gb/s. Sprzęt użyty do dostarczania usługi jest redundantny a dane są replikowane.  


Private Cloud pozwala na:
 • Dostarczenie rozwiązań zgodnych z Twoimi wymaganiami ;
 • Miesięczne cykle płatności ;
 • Zarządzanie zasobami zgodnie z Twoimi potrzebami ;
 • Zmianę ilości zasobów w dowolnym momencie zgodnie z Twoim aktualnym zapotrzebowaniem ;
Usługa Private Cloud dostępna jest z poziomu panelu sterowania.
By uzyskać dodatkowe informacje odwiedź sekcje Private Cloud.
30-09-2013

Nowa usługa: Load balancer

Odkryj usługę Load Balancer, która umożliwia Ci tworzenie infrastruktury zdolnej do dystrybucji obciążenia równoważnie pomiędzy dwoma lub więcej Serwerami Cloud.

Korzystanie z load balancer'a może przynieść następujące korzyści:
 • Obsługa większych obciążeń : dzięki load balancer'owi obciążenie jest przenoszone pomiędzy twoimi serwerami cloud. Wydajność usługi nie jest zatem zależna od mocy obliczeniowej jednego serwera, można więc wykonywać bardziej skomplikowane operacje.
 • Proste zarządzanie dużym ruchem

   : w razie zwiększenia ruchu load balancer jest w stanie go absorbować poprzez przekazanie go równomiernie na pozostałe serwery. Operacja taka wykonywana jest automatycznie i nie powoduje przestojów w dostępie do usług.
 • Wyraźna poprawa dostępności usług : jeżeli jeden z serwerów Cloud, który jest podłączony do balancer’a przestanie pracować, zostanie on wykluczy a jego zadania będą przydzielone pozostałym serwerom Cloud gwarantując tym samym ciągłość dostarczania usługi. Operacja wykonywana jest automatycznie i nie powoduje przestojów w dostępie do usług.
Właściwości load balancer'ów Aruba:
 • Dedykowany adres IP
 • Łatwa konfiguracja i zarządzanie
 • Wspieranie protokołów HTTP, HTTPS oraz TCP
 • Wspieranie algorytmów LeastConn oraz Source
 • Rejestrowanie szczegółowych statystyk z obciążenia load balancer'a

Usługa posiada miesięczny okres abonamentowy (30 dni) i jej koszt jest od razu potrącany podczas aktywacji z Twojego konta. Load balancer jest dostępny w dziale Cloud Computing Twojego panelu administracyjnego.
By uzyskać dodatkowe informacje odwiedź sekcje Load Balancer.

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 8 PLN do wykorzystania na każdy produkt Cloud