Charakterystyka - Private Cloud

Nasz Private Cloud jest usługą typu IAAS, która umożliwia tworzenie wirtualnego data center z wirtualnymi serwerami, firewallami i kartami sieciowymi oraz daje Ci możliwość dowolnego zwiększania lub zmniejszania ich ilości zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Utworzony na miarę

Aruba Cloud umożliwia wdrożenie własnej infrastruktury w Private Cloud, o zasobach przystosowanych do Twojego aktualnego zapotrzebowania.

Przewidywalny

Nasz Private Cloud umożliwia płacenie za zamówione zasoby w miesięcznym cyklu.

Ekskluzywny

Private Cloud pozwala na zarządzanie własnymi zasobami.

Wszechstronny

Rozwiązanie Private Cloud od Aruba umożliwia zmianę potrzebnych zasobów w dowolnym momencie, zgodnie z Twoim aktualnym zapotrzebowaniem.

#

Private Cloud zapewnia zarówno zasoby obliczeniowe, jak i zasoby sieciowe w pełni do własnego użytku.

Rozwiązanie Private Cloud daje całkowitą kontrolę nad infrastrukturą cloud, pozwalając Ci na zarządzanie zasobami zgodnie z Twoimi potrzebami.

#

Stworzony i zaprojektowany dla przedsiębiorstw oraz biznesu.

Rozwiązanie Private Cloud zostało stworzone głównie z myślą o  przedsiębiorstwach  i klientach biznesowych, którzy wymagają gwarancji posiadania odpowiednich zasobów, oraz posiadają niezbędne umiejętności do zarządzania własną infrastrukturą.

#

Private Cloud, gwarancja maksymalnego poziomu niezawodności i bezpieczeństwa.

Private Cloud daje gwarancję bezpieczeństwa i maksymalny poziom niezawodności: cała infrastruktura jest wysoce niezawodna i odporna na awarie. Cała struktura Private Cloud jest wspierana przez redundantne elementy sieciowe wraz z łączem 10 Gbit/s.  Sprzęt użyty do dostarczania usługi jest redundantny a dane są replikowane.

Private Cloud korzysta z produktów i doświadczenia VMware, niekwestionowanego lidera wirtualizacji do zarządzania infrastrukturą Cloud.

ngx

Aruba Cloud wspiera platformę wirtualizacji VMware NSX dla Programowalnej Sieci Komputerowej Data Center w jej własnym środowisku Cloud, standardowo zintegrowanym w VMware vCloud Director.
Nowa platforma pozwala na implementację różnych komponentów sieciowych poprzez oprogramowanie, definiując politykę bezpieczeństwa oraz dalsze wymogi dla dedykowanej infrastruktury.
NSX reprodukuje całkowity model sieci w oprogramowaniu, pozwalając na stworzenie oraz dystrybucję każdego rodzaju sieci w zaledwie kilka sekund, niezależnie czy jest to najprostsza, czy zaawansowana wielowarstwowa sieć.
Użytkownicy mogą tworzyć wiele sieci wirtualnych o różnych specyfikacjach, wykorzystując kombinacje usług dostępnych poprzez NSX, w celu stworzenia znacznie bezpieczniejszych środowisk.
Zarządzanie Private Cloud i wszystkimi zasobami obliczeniowymi, tworzenie Serwerów Wirtualnych i zarządzanie zasobami sieciowymi, może odbywać się poprzez oprogramowanie  VMware vCloud Director po uprzednim bezpiecznym logowaniu. Wykorzystanie Programowalnej Sieci Komputerowej (SND) pozwala na integrację pomiędzy fizycznymi oraz wirtualnymi środowiskami, co do tej pory było niewyobrażalne, ułatwiając wprowadzanie architektury hybrydowej do data center lub jednostki fizycznej.

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Systemy operacyjne I aplikacje

Dostępna ogromna ilość prekonfigurowanych szablonów, między innymi:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na każdy produkt Cloud