Charakterystyka – Cloud PRO

Cloud PRO jest rozwiązaniem IaaS dla Cloud Computing, pozwalającym na stworzenie infrastruktury składającej się z jednego lub więcej serwerów cloud oraz daje możliwość rozszerzania lub zmniejszania zasobów sprzętowych w czasie rzeczywistym, w zależności od Twoich potrzeb. Jest to bardzo proste rozwiązanie, bez wstępnego wkładu finansowego, gdyż opłaty są pobierane jedynie za zużyte zasoby, co pozwala na uniknięcie marnowania własnych środków.

Prosty

Stwórz oraz aktywuj Twoje data center za pomocą jednego kliknięcia i dodawaj lub redukuj swoje zasoby w dowolny sposób i kiedy tylko zechcesz. Z Aruba Cloud bardzo łatwo możesz zarządzać poszczególnymi serwerami cloud oraz kompleksowymi strukturami. Możesz również ustalać zaplanowane działania.

Elastyczny

Rozszerzaj lub redukuj swój system; archiwizuj swoje serwery, aby korzystać z nich później; zmieniaj charakterystykę swoich zasobów oraz wybieraj z ogromnej ilości prekonfigurowanychSzablonów i Systemów Operacyjnych za pomocą kilku kliknięć. Usługa jest skalowalna, dzięki czemu można dostosować ją do własnych potrzeb w dowolnym momencie.

Ekonomiczny

Dzięki systemowi 'pay-per-use' płacisz jedynie za wykorzystywane zasoby. Z Serwerem Aruba Cloud Pro możesz zredukować wydatki oraz wyeliminować wszelkie wstępne wkłady finansowe. Cennik jest przejrzysty i czytelny, więc możesz z łatwością i wyprzedzeniem zaplanować koszty Twojej infrastruktury technicznej.

Bez limitów

Ruch Sieciowy dla każdego zewnętrznego i wewnętrznego Serwera Pro jest nieograniczony i jest zawarty w cenie. Nigdy nie zostaną naliczone dodatkowe opłaty z tytułu ilości danych przesłanych lub otrzymanych na zewnętrzne oraz wewnętrzne sieci serwerów Cloud.

Wybierz Cloud PRO jeśli:

  •   Chcesz aktywować i dezaktywować Twój serwer w czasie rzeczywistym.
  •   Twoje zużycie zasobów jest zmienne.
  •   Potrzebujesz elastycznego systemu do zarządzania krótkoterminowego, bez zbędnych strat finansowych.
  •   Potrzebujesz tymczasowego środowiska pracy dla rozwoju oraz przechowywania danych.
  •   Potrzebujesz gwarantowanej redundancji bez potrzeby martwienia się o szczegóły.

Wybierz Serwer Dedykowany jeśli:

  •   Potrzebujesz dokładnie sprecyzowanej konfiguracji sprzętowej (karty rozszerzeń, urządzenia peryferyjne, klucze sprzętowe itp.).
  •   Chcesz zainstalować urządzenia sieciowe (firewall, IPS, router itp.).
  •   Chcesz połączyć korzystanie z serwerów dedykowanych w data centers i serwerów w innych lokalizacjach.
  •   Potrzebujesz fizycznej separacji dla Twoich serwerów: serwer, szafa lub cały pokój z danymi tylko dla Ciebie.

Połączenie z Twoim Cloud PRO

Panel kontrolny

Za pomocą Panelu Kontrolnego możesz dokonywać interakcji z każdym technicznym aspektem twojego systemu Cloud Computing. Jest on prosty w rejestracji, a twoje usługi będą natychmiastowo dostępne.

API

Application Programming Interfaces, są to narzędzia skierowane do programistów, którzy chcą zarządzać wszystkimi funkcjami samodzielnie.

urządzenia przenośne

Aplikacja Aruba Cloud Computing dla Smartfonów/Tabletów pozwala na podgląd właściwości data centers oraz przeprowadzanie operacji na Serwerze Cloud.

Systemy operacyjne I aplikacje

Dostępna ogromna ilość prekonfigurowanych szablonów, między innymi:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na każdy produkt Cloud