Cloud Backup

Technologia

Infrastruktura Cloud Backup składa się z szeregu Storage Vaults , które są zdolne do przechowywania i chronienia ogromnych ilości danych, dostępnych poprzez zabezpieczone połączenie. Kopie zapasowe, które tworzysz są zarządzane poprzez Panel Kontrolny Backup (Backup Control Panel), prosty i bardzo użyteczny interfejs dostępny z poziomu każdej przeglądarki.

Dane dla których chcesz zrobić kopię zapasową, mogą być przechowywane w naszym datacenter, w datacenter innego dostawcy lub swoim datacenter. Dane kopii zapasowej są transferowane do Storage Vaults przy użyciu zaszyfrowanego połączenia, gdzie są kompresowane i duplikowane, zapewniając optymalną wydajność, jednocześnie pomagając Ci oszczędzać czas i zużycie łącza, gwarantując wysokie standardy bezpieczeństwa. Twoje serwer i infrastruktura Aruba Cloud Backup transferuje dane używając szyfrowania AES oraz bezpiecznych protokołów (AES, SSL);  zaawansowane systemy duplikacji i kompresji, transferują tylko nowe lub zmienione dane, przyśpieszając cały proces (optymalizacja użycia łącza) i optymalizują zużycie miejsca na kopie.
Po wykonaniu kopii jest ona zapisywana i szyfrowana w Storage Vaults, dostęp do niej jest możliwy tylko poprzez konto zarządzające.

Poprzez instalację programu klienckiego na serwerach, masz możliwość zapisywania i ochrony ważnych danych. Z Panelu Kontrolnego Backup'u możesz tworzyć i zarządzać kopiami zapasowymi nawet w przypadku złożonych i rozproszonych  systemów za pomocą kliku kliknięć. Program kliencki i Panel kontrolny pozwalają Ci zarządzać swoimi kopiami zapasowymi bezpiecznie, efektywnie, szybko i z maksymalną niezawodnością. Niezależnie od platformy, wybranego systemu czy też rodzaju serwera.

Technologia i standardy bezpieczeństwa usługi Cloud Backup spełniają wymagania każdej polityki bezpieczeństwa i dostępności.  Poprzez Panel kontrolny backupu użytkownik może skonfigurować czas rotacji danych według własnych potrzeb.
 

Backup Scheme

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 8 PLN do wykorzystania na każdy produkt Cloud