Zbuduj swoje wirtualne data center

Cloud PRO jest usługą IaaS pozwalającą na zbudowanie Infrastruktury Cloud bazującej na całkowicie redundantnym sprzęcie o wysokiej wydajności, gwarantując pełną niezawodność i elastyczność.

Jest to publiczna platforma Cloud z gwarantowanymi zasobami, umożliwiająca tworzenie wirtualnych mini centrów danych z komponentami serwera, sieci i pamięci masowej, które można dostosowywać i skalować w czasie rzeczywistym dzięki technologii VMware vSphere i Microsoft Hyper-V.

Cloud PRO jest idealny dla:

Budowania wirtualnej infrastruktury

Kiedy chcesz wdrożyć infrastrukturę z serwerami wirtualnymi, urządzeniami sieciowymi i współdzieloną pamięcią masową w chmurze, gotową do działania w ciągu kilku dni, bez kosztów konfiguracji.

BEZPIECZNEGO TWORZENIA
APLIKACJI

Aby zarządzać aplikacją internetową lub natywną, potrzebujesz niezawodnego, redundantnego środowiska serwerowego w chmurze, w którym można tworzyć i testować, oszczędzając czas i koszty rozwoju.

Zarządzania szczytami
ruchu użytkowników

Kiedy potrzebujesz maksymalnej skalowalności i elastyczności swojej witryny lub e-Commerce, aby poradzić sobie z tymczasowymi szczytami i zminimalizować straty w okresach małego i średniego ruchu.

Tworzenia  Środowiska Rozwojowego o stałych kosztach

Potrzebujesz środowiska, które można łatwo przydzielić do programowania i przemieszczania, z interfejsami API do automatycznego zarządzania, ale chcesz też dokładnie wiedzieć, ile będą kosztować używane usługi w chmurze.

Aruba Cloud PRO pozwala na stworzenie złożonej infrastruktury wirtualnej przy użyciu wirtualnych urządzeń sieciowych i redundantnej pamięci masowej SAN SSD. Zarządzaj serwerami PRO przez Internet, API lub aplikację mobilną, konfiguruj monitorowanie dla poszczególnych usług i stwórz kopie zapasowe danych.

Skalowalne, gwarantowane zasoby

Nieograniczony transfer

Wirtualizacja VMware vSphere lub Microsoft Hyper-V

Płać za użycie

Wirtualne load balancery i switche

Scentralizowana, redundantna pamięć masowa SAN SSD

Cloud PRO oferuje wiele prekonfigurowanych szablonów, w tym:

POŁĄCZ WIRTUALNE ZASOBY INFRASTRUKTURY CLOUD PRO

Infrastruttura Cloud PRO
 

Płać tylko za zasoby, których używasz

Cloud PRO daje Ci pełną kontrolę nad Twoją infrastrukturą, ze świadomością, że płacisz tylko za zasoby w chmurze, z których faktycznie korzystają Twoje wirtualne serwery. Ceny są przejrzyste: brak kosztów aktywacji lub zakończenia oraz żadnych opłat za przesłane lub otrzymane dane.

Wybierz jeden z dwóch rodzajów rozliczeń: rozliczanie godzinowe z góry na podstawie zużycia (pay-per-use); rozliczanie w ramach przedpłaconych planów miesięcznych lub rocznych. Zobacz Cennik Cloud pro

 

DOWIEDZ SIĘ, JAK PROSTA JEST KONFIGURACJA SERWERA
I OBLICZENIE KOSZTÓW CLOUD PRO

Możesz aktywować Cloud PRO w dowolnym
data center w naszej infrastrukturze
Dowiedz się więcej o naszej infrastrukturze

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na każdy produkt Cloud