Zbuduj swoje wirtualne data center

Cloud PRO jest usługą IaaS pozwalającą na zbudowanie Infrastruktury Cloud bazującej na całkowicie redundantnym sprzęcie o wysokiej wydajności, gwarantując pełną niezawodność i elastyczność.

Jest to publiczna platforma Cloud z gwarantowanymi zasobami, umożliwiająca tworzenie wirtualnych mini centrów danych z komponentami serwera, sieci i pamięci masowej, które można dostosowywać i skalować w czasie rzeczywistym dzięki technologii VMware vSphere i Microsoft Hyper-V.

Cloud PRO jest idealny dla:

Budowania wirtualnej infrastruktury

Kiedy chcesz wdrożyć infrastrukturę z serwerami wirtualnymi, urządzeniami sieciowymi i współdzieloną pamięcią masową w chmurze, gotową do działania w ciągu kilku dni, bez kosztów konfiguracji.

BEZPIECZNEGO TWORZENIA
APLIKACJI

Aby zarządzać aplikacją internetową lub natywną, potrzebujesz niezawodnego, redundantnego środowiska serwerowego w chmurze, w którym można tworzyć i testować, oszczędzając czas i koszty rozwoju.

Zarządzania szczytami
ruchu użytkowników

Kiedy potrzebujesz maksymalnej skalowalności i elastyczności swojej witryny lub e-Commerce, aby poradzić sobie z tymczasowymi szczytami i zminimalizować straty w okresach małego i średniego ruchu.

Tworzenia  Środowiska Rozwojowego o stałych kosztach

Potrzebujesz środowiska, które można łatwo przydzielić do programowania i przemieszczania, z interfejsami API do automatycznego zarządzania, ale chcesz też dokładnie wiedzieć, ile będą kosztować używane usługi w chmurze.

Aruba Cloud PRO pozwala na stworzenie złożonej infrastruktury wirtualnej przy użyciu wirtualnych urządzeń sieciowych i redundantnej pamięci masowej SAN SSD. Zarządzaj serwerami PRO przez Internet, API lub aplikację mobilną, konfiguruj monitorowanie dla poszczególnych usług i stwórz kopie zapasowe danych.

Skalowalne, gwarantowane zasoby

Nieograniczony transfer

Wirtualizacja VMware vSphere lub Microsoft Hyper-V

Płać za użycie

Wirtualne load balancery i switche

Scentralizowana, redundantna pamięć masowa SAN SSD

Cloud PRO oferuje wiele prekonfigurowanych szablonów, w tym:

POŁĄCZ WIRTUALNE ZASOBY INFRASTRUKTURY CLOUD PRO

Infrastruttura Cloud PRO
 

Płać tylko za zasoby, których używasz

Model cenowy typu pay-per-use w połączeniu z pełną kontrolą nad infrastrukturą zapewnia, że ​​płacisz tylko za zasoby chmury, z których faktycznie korzystają Twoje maszyny wirtualne. Usługi Aruba Cloud PRO są wyraźnie wycenione: nie ma opłat aktywacyjnych ani końcowych i nie zostaniesz obciążony kosztami przesyłanych lub otrzymywanych danych.

Zobacz Cennik Cloud pro
 

DOWIEDZ SIĘ, JAK PROSTA JEST KONFIGURACJA SERWERA
I OBLICZENIE KOSZTÓW CLOUD PRO

Możesz aktywować Cloud PRO w dowolnym
data center w naszej infrastrukturze
Dowiedz się więcej o naszej infrastrukturze

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na każdy produkt Cloud