API – Application Programming Interface

API dla usług Cloud Computing zostało stworzone dla deweloperów celem zarządzania i automatyzacji ich wirtualnych infrastruktur. Pozwala na wykorzystanie wszystkich funkcji administracyjnych serwera Cloud w autonomiczny sposób bez użycia standardowego panelu zarządzania.

Otwarty i udokumentowany system

Aruba Cloud Computing jest w pełni oparty na publicznym i udokumentowanym API (Application Programming Interface). Możliwe jest używanie usługi poprzez programowy interfejs, który umożliwia automatyzację zadań oraz integrację naszej platformy z istniejącymi usługami.
Z API możesz utworzyć Twój własny panel zarządzania, lub wymyślać nowe usługi korzystając z naszych Serwerów Cloud oraz ich elementów do własnej dyspozycji.
Możesz zintegrować, niektóre funkcje w usługach Twojej firmy, zdalnie sprawdzać stan konta oraz status Twoich Serwerów Cloud, zautomatyzować zadania i wiele, wiele więcej.

Otwarty

Odwiedź dedykowaną sekcję w Bazie wiedzy , gdzie znajdziesz dokumentację oraz przykłady, dzięki czemu możesz rozpocząć korzystanie z usługi od razu!
 

Na miarę

Stwórz Twój własny panel zarządzania z preferowanymi przez Ciebie funkcjami i dostosuj usługę.
 

Szybkie

API jest szybkim i bezpośrednim sposobem do zarządzania usługą bezpośrednio z preferowanego przez Ciebie języka programowania.
 

Dokumentacja i przykłady API

Odwiedź dedykowaną sekcję w Bazie wiedzy, gdzie mamy udokumentowane przykłady użycia kodu C# oraz JAVA do Twojej dyspozycji, dzięki którym można rozpocząć programowanie.
arubacloud.pl oferuje REST API, najlepsze rozwiązanie w dziedzinie zarządzania infrastrukturą poprzez REST.

 

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na każdy produkt Cloud