Object Storage

Zalety usługi Object Storage

Nasza usługa została zaprojektowana w taki sposób aby spełniać potrzeby rynku jak i klienta. Jej zalety to:

Opłacalna

Płatność na podstawie zużycia zasobów
Technologia, której używamy umożliwia nam udostępnienie usługi w korzystnej cenie: koszty, które ponosisz zależą tylko od przestrzeni, jakiej używasz oraz od ruchu wychodzącego, natomiast żądania oraz ruch przychodzący jest nielimitowany i darmowy.

A więc koszt usługi  zależy od wykorzystania zasobów i w zależności od tego jest zmienny. Dostępne metody płatności to płatność za zużycie (pay-per-use) oraz pakiety planów taryfowych z określoną miesięczną opłatą. Zobacz nasz cennik.

Elastyczna

Nielimitowane miejsce na archiwizowanie danych
Usługa Object Storage pochodzi z modelu Cloud, więc wielkość przestrzeni jaką możesz uzyskać jest praktycznie nieograniczona. Nie występuje problem z kończącą się powierzchnią dla planu rozliczeniowego bazującym na zużyciu. Powinieneś wybrać pakiet planu taryfowego (z ustalonym limitem powierzchni, który możesz zmienić, kiedy tylko chcesz) opierając się na Twoich potrzebach, i wybrać rozwiązanie z większymi zasobami.

Poprawa wydajności
Użyta w usłudze storage technologia, radzi sobie z nagłymi szczytami ruchu (przychodzącego i wychodzącego) oraz żądaniami w całkowicie bezpieczny sposób. Zapewniający tym samym ciągłość wydajności oraz unikając spowolnień i przestojów w usłudze.

Ujednolicone zarządzanie usługami Cloud Computing oraz Object Storage
Nasza platforma została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci możliwość przechowywania wszystkich danych, bez ograniczeń wielkości lub rodzaju przechowywanych danych oraz organizować je według własnych potrzeby. Możesz tworzyć różne konta Object Storage na Twoim koncie arubacloud.pl, tym samym możesz oddzielić od siebie różne typy danych i zarządzać nimi z tego samego Panelu Zarządzania. Usługi Cloud Computing oraz Object Storage używają tego samego interfejsu, a ich działanie opiera się o stan konta Twojej usługi Aruba Cloud.

Kompatybilność z innymi rozwiązaniami typu storage
Nasz system jest kompatybilny z API S3, tak więc można używać popularnego oprogramowania klienckiego, które korzysta z tego protokołu tj. CloudBerry. Ponadto kompatybilność z API S3 oznacza, że możesz przejść z jednego dostawcy do drugiego bez konieczności zmiany narzędzi zarządzających Twoim storage.

Bezpieczna

Całkowicie bezpieczna archiwizacja danych
Usługa Object Storage jest oparta na technologi, która zapewnia wysoką pojemność storage, prostotę działania oraz pełną kontrolę danych. Zaprojektowana infrastruktura posiada funkcjonalny system rozproszonej inteligencji, która nie posiada luk.

Wszystkie dane są replikowane na 3 oddzielnych urządzeniach storage. Zarówno odporność oraz zdolność do samoleczenia (tzw. self-healing) są kluczowymi cechami systemu Object Storage. Modernizacje technologiczne nie wymagają żadnych migracji danych lub przestojów. Aby uzyskać więcej informacji zobacz zakładkę Technologia.

Gwarancja własności archiwizowanych danych
Każdy rodzaj danych archiwizowanych w naszym systemie Object Storage jest i pozostanie  wyłącznie Twoją własnością. Używanie, dostęp, udostępnianie, edytowanie oraz przesyłanie do innego obszaru geograficznego są operacjami, które zależą tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb i wyborów.

Wybierz obszar geograficzny, w którym zlokalizujesz i zarchiwizujesz dane
Nasza międzynarodowa sieć umożliwia Ci korzystanie z przestrzeni storage w różnych europejskich krajach. Dzięki temu, możesz dostarczać dane Twoim użytkownikom z Datacenter znajdującego się w preferowanym przez Ciebie kraju, mając na względzie Twoje biznesowe potrzeby. Zlokalizowanie i archiwizacja danych jest realizowana zgodnie z prawem obowiązującym w wybranym kraju. Co do przeniesienia danych, to także to zależy od Twoich wyborów: dane pozostaną w kraju, który preferujesz chyba, że zdecydujesz się je przenieść.


Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 8 PLN do wykorzystania na każdy produkt Cloud