Charakterystyka – Cloud Object Storage

Cloud Object Storage pozwala na na pełne wykorzystanie korzyści oraz elastyczności, oferowanych przez usługi cloud, umożliwiając zwiększanie oraz zmniejszanie zasobów storage w każdej chwili.

Niska cena

Technologia, której używamy umożliwia nam udostępnienie usługi w korzystnej cenie: koszty, które ponosisz zależą tylko od przestrzeni, jakiej używasz oraz od ruchu wychodzącego, natomiast zapytania oraz ruch przychodzący są nielimitowane i darmowe.
Sprawdź nasz cennik »

Elastyczność

Usługa Object Storage pochodzi z modelu Cloud, więc wielkość przestrzeni jaką możesz uzyskać jest praktycznie nieograniczona. Plan taryfowy pay-per-use pozwala na płacenie jedynie za niezbędną do wykorzystania przestrzeń. Taryfa miesięczna może być dostosowana do Twoich potrzeb w każdym momencie.

Bezstresowa

Użyta w usłudze storage technologia radzi sobie z nagłymi szczytami ruchu (przychodzącego i wychodzącego) oraz zapytaniami w całkowicie bezpieczny sposób. W ten sposób zapewnia ona ciągłość wydajności oraz pozwala uniknąć spowolnień i przestojów w usłudze. Wszystkie dane są replikowane na 3 oddzielnych urządzeniach storage.

Gwarancja własności danych

Każdy rodzaj danych archiwizowanych w naszym systemie Object Storage jest i pozostanie wyłącznie Twoją własnością. Używanie, dostęp, udostępnianie, edytowanie oraz przesyłanie do innego obszaru geograficznego są operacjami, które zależą tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb i wyborów.

Zarządzanie Twoim Cloud Object Storage

Object Storage WebClient

Object Storage WebClient

Object Storage Web Client jest aplikacją internetową, która pozwala na korzystanie z usługi Object Storage bez konieczności instalacji żadnych dedykowanych klientów do połączeń na Twoim urządzeniu.

API S3

API S3

API, są narzędziami dostępnymi dla programistów, którzy chcą w pełni samodzielnie zarządzać wszystkimi funkcjami.

Pannello di gestione

Panel kontrolny

Za pomocą Panelu Kontrolnego możesz tworzyć oraz zarządzać kontami Object Storage, potrzebnymi do korzystania z usługi.

FTP

FTP

Bezpośredni Dostęp do danych rozprowadzanych w protokołach HTTP/HTTPS/FTP/FTPS poprzez front-endowy interfejs.