Cechy – Cloud VPS

Z serwerem Aruba VPS otrzymujesz moc serwera Cloud zachowując prostotę i cenę usługi VPS.

Przyjazny użytkownikowi

Warianty Cloud VPS są dostępne w różnych rozmiarach i zawierają podstawowe funkcje, które bazują na technologii Vmware z SSD storage. Sprawia to, że usługi Cloud VPS są nie tylko prostą, ale również skuteczną technologią alternatywną w najniższej cenie dostępnej na rynku.

Prekonfigurowany

Cloud VPS jest dostępny w 4 prekonfigurowanych rozmiarach (small, medium, large oraz extra-large) z suwakiem do wyboru mocy obliczeniowej, przestrzeni dyskowej, jak również limitów transferu danych.

Wielofunkcyjny

Cloud VPS jest szczególnie przydatny do działań testowych, jako środowisko testowe dla różnego rodzaju instalacji, aplikacji o mniejszym stopniu ważności oraz do stworzenia wirtualnego pulpitu.

Możliwość rozszerzenia

Cloud VPS jest tanim oraz szybkim rozwiązaniem, które może być natychmiast dopasowane do Twojego Cloud Computing, bez utraty możliwości rozszerzenia go w przyszłości.

Cloud VPS & Cloud Server

Cloud VPS jest całkowicie wirtualnym serwerem, aktywowanym w infrastrukturze Aruba Cloud. Cloud VPS jest niesamowicie dogodnym rozwiązaniem, pozwalającym na aktywowanie jednego lub więcej serwerów w zaledwie kilku prostych krokach. Dostępny jest wybór spośród 4 rozmiarów i wielu szablonów oraz prekonfigurowanych systemów operacyjnych gotowych do użycia. Licencja Windows Server jest wliczona w koszt usługi.

Wybór Cloud VPS, pozwala na korzystanie z technologii Vmware (głównego dostawcy oprogramowania do wirtualizacji na rynku), przetrzymywanie danych na najnowszym SSD storage oraz posiadanie zagwarantowanej wysokiej jakości połączenia dla włoskich oraz międzynarodowych połączeń. Nie mniej ważny jest fakt, iż posiadając wirtualne serwery w data center Aruba Cloud, możemy być pewni, że najwyższe standardy pod względem niezawodności zostaną spełnione.

Wybierając Cloud VPS oraz zostając klientem Aruba Cloud otrzymujesz dostęp do darmowej pomocy technicznej każdego dnia 24 godziny na dobę, zarówno telefonicznie jak i poprzez zgłoszenie. Możesz również zarządzać swoimi serwerami wirtualnymi poprzez prosty w użyciu, intuicyjny panel kontrolny, dzięki któremu możesz uzyskać dostęp, wyłączyć, zarchiwizować usunąć lub zaktualizować Twój serwer.

Połączenie z Twoim Cloud VPS

Panel kontrolny

Za pomocą Panelu Kontrolnego możesz dokonywać interakcji z każdym technicznym aspektem twojego systemu Cloud Computing. Jest on prosty w rejestracji, a twoje usługi będą natychmiastowo dostępne.

API

Application Programming Interfaces, są to narzędzia skierowane do programistów, którzy chcą zarządzać wszystkimi funkcjami samodzielnie.

urządzenia przenośne

Aplikacja Aruba Cloud Computing dla Smartfonów/Tabletów pozwala na podgląd właściwości data center oraz przeprowadzanie operacji na Serwerze Cloud.

Systemy operacyjne I aplikacje

Dostępna ogromna ilość prekonfigurowanych szablonów, między innymi:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zacznij korzystać z Aruba Cloud

AKTYWUJ TERAZ WYŚLIJ PODANIE O VOUCHER*

(*) Aruba przekaże Ci voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na każdy produkt Cloud